depilacja pach
Okres zimowy to najlepszy czas na rozpoczęcie depilacji laserowej, ponieważ skóra nie jest narażona na działanie promieni słonecznych. Dlatego nie zastanawiaj się zbyt długo nad podjęciem decyzji | fot.: materiał partnera

Depilacja laserowa pach – gładkość, którą pokochasz!

Zabiegi estetyczne niewątpliwie w ostatnich latach stale zyskują na popularności. Zwłaszcza depilacja laserowa może się pochwalić szerokim gronem zadowolonych klientów. Dlaczego tak chętnie depilujemy się laserowo? Przede wszystkim depilacji laserem możemy zawdzięczać ogromny komfort, oszczędność czasu oraz pieniędzy!

Okres zimowy to najlepszy czas na rozpoczęcie depilacji laserowej, ponieważ skóra nie jest narażona na działanie promieni słonecznych. Dlatego nie zastanawiaj się zbyt długo nad podjęciem decyzji.

Depilacja laserowa świetnie sprawdza się u osób, które ćwiczą!

Jeżeli uprawiasz sport doskonale wiesz, jak łatwo o nadmierne pocenie. Z drugiej strony częste golenie maszynką w połączeniu z wydzielanym potem w trakcie treningu na siłowni czy klubie fitness może wywołać nieestetyczne podrażnienia na skórze. Spokojnie możesz sobie z tym poradzić!

W tym przypadku proponujemy Ci zabieg depilacji laserowej pach. To proste i przede wszystkim skuteczne rozwiązanie Twoich problemów ze skórą.

Depilacja pach czy jest bolesna?

Depilacja laserowa nie jest zabiegiem bolesnym. Odczucia z nim związane można porównać do uczucia punktowego ciepła. Oczywiście niektóre okolice są bardziej a niektóre mniej wrażliwe na działanie lasera. Jeżeli jesteś osobą szczególnie wrażliwą, to i dla Ciebie mamy dobrą wiadomość. W trakcie zabiegów depilacji laserowej wykonywanych w salonach Laser Delux stosujemy specjalne cold packi, które działają łagodząco na skórę.

Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej pach Twoja skóra może być zaczerwieniona. To zupełnie naturalny objaw, nie musisz się tym martwić. W ciągu kilku dni to zaczerwienienie skóry powinno ustąpić. Po zabiegu stosujemy też specjalne kremy łagodzące skórę.

Ile zabiegów depilacji laserowej pach jest niezbędnych dla uzyskania pełnego efektu?

Depilację laserową trzeba wykonywać w serii. Jest to spowodowane tym, że światło lasera działa na te włoski, które znajdują się w aktywnej fazie wzrostu czyli anagenie. Z każdym kolejnym zabiegiem zauważysz, że włosków jest coraz mniej aż do osiągnięcia upragnionych rezultatów! Średnio potrzeba jest ok. 6-7 zabiegów w gabinecie, które będą wykonywane co 8-12 tygodni.

Jaki laser do depilacji pach jest najlepszy?

Zabiegi depilacji laserowej najlepiej wykonywać medycznym laserem diodowym, a taki właśnie jest laser Light Sheer Duet. W naszych salonach pracujemy właśnie na tym sprzęcie ponieważ to obecnie najnowocześniejszy, najbezpieczniejszy i najbardziej precyzyjny laser dostępny na rynku. Jego skuteczność sięga ponad 90% Dlatego możesz mieć pewność, że decydując się na zabiegi w Laser Delux osiągniesz zamierzone efekty depilacji laserowej! 

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

depilacja laserowa

Depilacja laserowa – dlaczego warto?

Depilacja laserowa to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania niechcianych włosów. W porównaniu do innych metod …