anti aging
Największym wrogiem Twojej skóry jest proces starzenia napędzany czasem, ale też promieniowaniem UV i zanieczyszczeniami powietrza | fot.: stock.adobe.com

Jak nie dać się upływowi czasu i przechytrzyć proces starzenia skóry? O profilaktyce anti-aging i mezoterapii Nucelofill

W życiu każdej kobiety przychodzi taki moment, że dostrzega oznaki starzenia. Na skórze widać je najwyraźniej. To drobne zmarszczki, plamy barwnikowe, spadek napięcia, utrata blasku. Skóra zmienia się pod wpływem czasu. Zwłaszcza gdy jest cienka, słaba, nieodpowiednio pielęgnowana. Poddana stresowi i miejskim spalinom, szybciej ulega procesowi starzenia. Nie musi tak być! Czasu nie da się zatrzymać, ale można go przechytrzyć. Rozpocznij profilaktykę anti aging, postaw na mezoterapię Nucleofill!

Artykuł powstał przy współpracy z Bieńkowscy Clinic (bienkowscyclinic.pl)

Byle do wiosny? Nie, zacznij działać teraz!

W zabieganym świecie trudno znaleźć czas na pielęgnację skóry. Ale kupiony przelotem, w drogerii krem na zmarszczki nie załatwi sprawy. Zwłaszcza, że najczęściej nie odpowiada rzeczywistym potrzebom skóry. Skuteczna profilaktyka anti-aging potrzebuje profesjonalnych narzędzi i działania. Dlatego koniec z wymówkami. 

Jesteś zabiegana, masz mnóstwo na głowie, ale jeśli o siebie nie zadbasz, nikt inny tego nie zrobi. Nie daj się zwieść presji czasu, bo to działa na Twoją niekorzyść. Jeśli patrzysz w lustro i myślisz, pora na zabieg przeciwzmarszczkowy, po prostu się na niego umów. Nie odkładaj tego na nowy rok, nie mów, byle do wiosny. Zacznij działać teraz. Zrób to dla siebie, bo zasługujesz, by czuć się atrakcyjnie, pięknie, młodo.

Co zrobić? Wykonaj mezoterapię Nucleofill

Największym wrogiem Twojej skóry jest proces starzenia napędzany czasem, ale też promieniowaniem UV i zanieczyszczeniami powietrza. Pod ich wpływem wzrasta liczba wolnych rodników tlenowych i spada ochrona antyoksydacyjna skóry. W rezultacie cera nabiera niezdrowego, ziemistego kolorytu, traci jędrność, a zyskuje coraz więcej zmarszczek. Do tego dochodzą jeszcze przebarwienia, plamy słoneczne, melasma, które na próżno próbujesz ukryć pod makijażem. Tu potrzeba czegoś zupełnie innego!

Jeśli słyszałaś już o mezoterapii igłowej, wiesz że jej istotą jest odmładzanie przez nakłuwanie. Podczas zabiegu lekarz nakłuwa skórę na odpowiedniej głębokości cienką igłą, co samo w sobie wyzwala lawinę procesów naprawczych. Dodatkowo podczas nakłuwania wprowadza się w głąb skóry preparaty o ukierunkowanym działaniu. W celu ujędrnienia i biorewitalizacji świetnie sprawdzają się ampułki Nucleofiil

Jak wyjaśnia ekspert z Bieńkowscy Clinic z Bydgoszczy, Nucleofill to preparat do głębokiej przebudowy skóry na poziomie komórkowym. Jego działanie biostymulacyjne jest potwierdzone naukowo. Nucleofill zawiera polinukleotydy, czyli cząsteczki kwasów nukleinowych DNA i RNA, uznawane za jedne z najsilniejszych stymulatorów tkankowych. Ich działanie jest trzytorowe i prowadzi do biorestrukturyzacji skóry, czyniąc ją młodszą, zdrowszą i piękną.

Jak działa mezoterapia Nucleofill?

  • Po pierwsze, pobudza fibroblasty do zwiększania produkcji nowego kolagenu typu I i elastyny, dzięki którym skóra zagęszcza się i ujędrnia
  • Po drugie, wykazuje silne działanie antyoksydacyjne, redukuje wolne rodniki, a wraz z nimi objawy stresu oksydacyjnego – zwalcza zmarszczki, ziemisty odcień cery, także zmiany trądzikowe.
  • Po trzecie, polinukleotydy mają właściwości hydrofilowe i izoosmotyczne, dlatego poprawiają nawilżenie skóry na poziomie macierzy komórkowej.

Myślisz, czy to dla mnie? Pozbądź się wymówek i wątpliwości

Jesień to czas wielkich porządków, przygotowań do świąt. Jeśli więc wprowadzać zmiany, to właśnie teraz. Jeśli od razu rozpoczniesz świadomą pielęgnację anti-aging, wkroczysz w nowy rok w pięknym stylu. Wykorzystaj ten czas na zadbanie o swoją skórę, co Cię powstrzymuje? 

Narzekasz na brak czasu? Mezoterapia Nucleofill nie zajmie Ci dłużej niż 1 godzinę. 1 godzina w miesiącu to naprawdę mało. Może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale znacznie więcej czasu tracisz na scrollowanie facebooka i buszowanie w Internecie. Przeznacz ten czas na coś znacznie bardziej korzystnego. Z wizyty w klinice wyjdziesz z promiennie rozjaśnioną skórą twarzy i szerokim uśmiechem. 

Boisz się efektów ubocznych? Skóra po mezoterapii igłowej rzeczywiście potrzebuje kilku dni odpoczynku, ale w przypadku zastosowania preparatu Nucleofill występują jedynie drobne ślady, które znikają po 2-3 dniach. Pamiętaj, że zaczerwienienie czy lekki obrzęk świadczy o działaniu terapii, której istotą jest odmładzanie przez uszkadzanie. Warto przymrużyć oko na krótkotrwałe objawy towarzyszące i zapewnić sobie głęboką biostymulację skóry. Uzyskany efekt odmłodzenia bardzo Cię ucieszy!

Sądzisz, że zabieg jest drogi? Mezoterapię igłową wykonuje wyłącznie wyszkolony lekarz, a preparat Nucleofill jest profesjonalnym boosterem tkankowym. To wszystko wpływa na cenę zabiegu, którego efektem jest lifting skóry na poziomie komórkowym. Aby uzyskać podobny rezultat z pomocą np. laseroterapii lub HIFU, trzeba zapłacić znacznie więcej. To pokazuje, że koszty mezoterapii Nucleofill są przystępne. Ponadto w Bieńkowscy Clinic możesz skorzystać z płatności w systemie ratalnym. I najważniejsze, nie traktuj dbania o siebie, jako zbędnego wydatku. To inwestycja w zdrowie i dobrą kondycję Twojej skóry, której owocami będziesz się cieszyć przez długi czas. 

Już wiesz, jak przechytrzyć proces starzenia? Teraz wszystko zależy od Ciebie. 

Materiał partnera

Sprawdź także

popularne zabiegi medycyny estetycznej

Najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej

Każdy z nas się starzeje i nikt nie jest w stanie uniknąć tego procesu. Z …