Nieinwazyjna kosmetyka hi-tech to trend, który na dobre przyjął się w gabinetach medycyny estetycznej |fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Naukowy przełom! Biostymulacja i odnowa skóry na poziomie komórkowym

Jeśli marzysz o pięknie wymodelowanym i jędrnym ciele, musisz mieć dobry plan: dieta, aktywność fizyczna, zabiegi w gabinecie – to przepis na sylwetkę marzeń. Wszytko to wymaga jednak czasu, a ty potrzebujesz efektów jak najszybciej! Indiba Deep Care to technologia przyszłości medycyny bio-estetycznej! Propozycja dla zabieganych osób, pragnących efektów ujędrnienia i usunięcia cellulitu tu i teraz! Po zabiegu skóra staje się sprężysta jak nigdy dotąd! Jak to działa? Wyjaśniamy z ekspertami Kliniki La Perla!

Technologia przyszłości – bioestetyka

Nieinwazyjna kosmetyka hi-tech to trend, który na dobre przyjął się w gabinetach medycyny estetycznej. Korzystając z zabiegów mamy jednak określone wymagania – ma być szybko i skutecznie.

Chcemy wyglądać i czuć się atrakcyjnie to jest pewne. Jednak niestety nie zawsze mamy na to czas. Poszukując najlepszych rozwiązań dla naszych pacjentów staramy się wprowadzać technologie, które będą odpowiadać właśnie na to zapotrzebowanie – pięknego wyglądu w jak najkrótszym czasie. Indiba to zabieg, który został zainspirowany właśnie potrzebami naszych pacjentów. Nowoczesna technologia, znana już wcześniej z medycyny regeneracyjnej, teraz zyskała także zastosowanie w procedurach estetycznych. Indiba wprowadza nas w nowy wymiar medycyny estetycznej. To zabieg zgodny z naturalnymi procesami zachodzącymi w organizmie – bioestetyka, czyli nowy trend na który stawiamy, z pełnym przekonaniem o jego skuteczności. Procedura jest nieinwazyjna i bezbolesna. Co więcej, podczas zabiegu możemy się odprężyć i zrelaksować, w tym czasie nowoczesna technologia wykona za nas całą pracę! – tłumaczy Kalina Ben Sira, prezes i założycielka Klinik La Perla.

Natychmiast jędrna i sprężysta skóra!

Indiba stymuluje zewnętrzną i wewnętrzną komórkową wymianę jonów, dzięki czemu przywraca fizjologiczną aktywność komórek i umożliwia ich prawidłowe funkcjonowanie. Podczas zabiegu odczuwane jest ciepło, co świadczy o zwiększonym metabolizmie komórek, następuje detoksykacja tkanki oraz drenaż toksyn – tłumaczy Estera Wojtczuk, główny kosmetolog Kliniki La Perla.

Z powodzeniem możemy więc stosować go w niwelowaniu cellulitu, wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki.

Zabieg doskonale sprawdza się w przypadku usuwania tkanki tłuszczowej z trudnych rejonów ciała, takich jak okolice podbródka, ramiona, brzuch, biodra, uda. W szybkim tempie pozwala uzyskać nam efekt podniesionych, brazylijskich pośladków bez cellulitu! Dzięki temu, iż przyczynia się do neokolagenezy, aktywuje fibroblasty i wpływa bezpośrednio na włókna kolagenowe. Stosujemy go również w celu niwelowania zmarszczek oraz ujędrniania skóry (np. po zabiegach liposukcji lub jako samodzielną procedurę), która po zabiegu staje się sprężysta jak nigdy dotąd – dodaje ekspert. Nowy zabieg Indiba to technologia pozwalająca na osiągnięcie zauważalnych efektów po jednej wizycie w gabinecie. – Jednak należy pamiętać, że każdy tego typu zabieg wymaga przeprowadzenia serii – spektakularne efekty widoczne są już po 5 wizytach, a zaletą procedury jest fakt, iż można ją wykonywać codziennie, oznacza to że finalny efekt osiągamy szybciej – dodaje kosmetolog.

Bezpieczeństwo i naukowa innowacja

Zabieg w odróżnieniu od innych procedur umożliwia wszechstronne zastosowanie w terapiach kosmetologicznych u pacjentów, którzy do tej pory nie mogli korzystać z podobnych metod.

To opatentowana technologia, która działa w sposób zgodny w fizjologią człowieka – biostymuluje odnowę tkanek na poziomie komórkowym. Jest to zabieg nieinwazyjny, a o jego bezpieczeństwie świadczą liczne badania naukowe i certyfikaty (w tym FDA) oraz niespotykany fakt, iż można go wykonywać nawet na grupach pacjentów dotąd wykluczonychchoroby autoimmunologiczne, a co ciekawe nawet choroby nowotworowe nie są przeciwwskazaniem. Świadczy to o absolutnym bezpieczeństwie i przełomie w stosunku do proponowanych do tej pory rozwiązań – wyjaśnia Iwona Jokiel, trener Indiba Deep Care.

www.klinikalaperla.pl

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

kobieta na czarno białym zdjęciu

Co daje szczotkowanie ciała na sucho?

Masaż szczotką, który prowadzi do usunięcia martwego naskórka, może być przeprowadzany na kilka sposobów. Wbrew …