Kalina Ben Sira, założycielka i prezes Klinik La Perla, Luca Gualdrini z I-Tech Industry producenta Icoone, Agnieszka Grzegorczyk, Managing Director MROTEX Group.

Patent na piękne ciało z Kliniką La Perla

W warszawskiej restauracji Amber Room przedstawiciele Kliniki La Perla mieli kolejną okazję spotkać się z najważniejszymi dziennikarzami branży beauty. Tym razem powody do świętowania były aż trzy. Pierwszym z nich była prezentacja kultowego już zabiegu Icoone, drugim otwarcie najnowszego SPA Kliniki La Perla w hotelu Lake Hill na Dolnym Śląsku, a trzecim nowa linia naturalnych kosmetyków.

W Klinice La Perla znajdziemy bardzo szeroki wachlarz zabiegów i technologii, a wśród nich same bestsellery. Piątkową konferencję otworzyła Kalina Ben Sira, założycielka i prezes Klinik La Perla.

Dla mnie najważniejsze jest to, abyśmy wierzyli w to co robimy. Ja wierzę w to, że my uszczęśliwiamy kobiety, i coraz częściej też uszczęśliwiamy mężczyzn, dzięki szerokiej gamie zabiegów, które dostępne są w Klinikach La Perla. Wiem, że naszym pacjentom dajemy to co najlepsze. Ja sama zawsze testuje to, co oferujemy w naszych klinikach, żeby z pełnym przekonaniem wprowadzić zabieg do klinik. Muszę sama na sobie poczuć czy technologia jest inwazyjna czy nieinwazyjna, czy działa lub nie, jakie są odczucia po zabiegu… To wszystko jest dla mnie istotne, tylko wtedy mogę prawdziwie oddać pacjentów w doświadczone ręce naszych specjalistów – mówiła Kalina Ben Sira, założycielka i prezes Klinik La Perla.

Gospodarzami wydarzenia byli również przedstawiciele firmy MROTEX Group, dystrybutora zabiegu Icoone w Polsce, a także włoski producent urządzenia.

Od 16 lat pracuję w firmie MROTEX. Wiem, że właścicielom klinik nie jest łatwo wybrać urządzenia, z których będą mogli korzystać ich klienci. Na rynku jest bardzo dużo firm oraz technologii, z których właściciele klinik mogą czerpać do woli, a nam zależy na tym, żeby mieć w ofercie tylko sprawdzone hity. Jednym z naszych bestsellerów jest właśnie Icoone. Dobieramy technologię nie tyle kierując się naszą intuicją, ale też przede wszystkim zapraszamy do współpracy naszych partnerów, wśród których już od wielu lat jest Klinika La Perla. W skuteczności zabiegów i sprzętów mamy naszą wewnętrzną skalę od 0 do 10 i zastanawiamy się tylko nad technologiami, które dostają od nas same najwyższe noty, czyli 9 i 10 – powiedziała Agnieszka Grzegorczyk, Managing Director MROTEX Group.

Icoone Laser łączy ze sobą technologię masażu podciśnieniowego niezależnie pracujących rolek wraz z energią zimnego lasera i światła LED. Urządzenie oparte jest na technologii Roboderm, która polega na użyciu zmechanizowanych głowic masujących z rolkami Robotwins. Głowice te wywołują multimikrostymulację, działając precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez powodowania urazów i podrażnień.

Około 2003-2004 roku zauważyliśmy pewną lukę na rynku urządzeń, stwierdziliśmy, że trzeba znaleźć inny sposób na wykonywanie zabiegów na tkance łącznej. Zdaliśmy sobie sprawę, że standardowy masaż podciśnieniowy nie jest dla wszystkich, zbyt często np. dla skór naczyniowych jest to zabieg zbyt agresywny – wyjaśnił Luca Gualdrini z I-Tech Industry, producenta Icoone.

W przypadku Icoone możliwa jest praca nawet na tych wrażliwych, naczyniowych typach skóry, nie dochodzi również do rozciągania tkanki. Skóra otrzymuje aż 21 600 mikrostymulacji na minutę wraz z każdym pełnym ruchem głowicy Robotwins. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni. Przy zabiegach na ciało i twarz urządzenie Icoone dużo bardziej precyzyjnie dociera do wszystkich niedostępnych miejsc.

Zabieg Icoone stosowany jest  celu redukcji zwiotczeń, wygładzenia i ujędrnienia skóry oraz wyszczuplenia problematycznych partii ciała. Podczas zabiegu dochodzi również do stymulacji produkcji kolagenu i elastyny, dlatego w okolicy twarzy świetnie sprawdza się jako metoda nieinwazyjnego liftingu.

Spotkanie zakończyła prezentacja nowej linii naturalnych kosmetyków Nature inspired Beauty Box by Klinika La Perla oraz najnowszego SPA Kliniki La Perla, które mieści się w ekskluzywnym i nowoczesnym  Lake Hill Resort & Spa**** w Sosnówce koło Karpacza. Doskonała lokalizacja hotelu ze 174 luksusowymi apartamentami i SPA z autorskimi procedurami zabiegowymi, z ofertą zabiegów medycyny estetycznej i zaawansowaną kosmetyką hi-tech, to idealny pomysł na weekendowy wyjazd. Lokalizacja z pięknym widokiem na Śnieżkę i Zalew Sosnówka to nowe miejsce, które już niedługo będzie gościć  najbardziej wymagających klientów.

Spotkanie prasowe przebiegło w bardzo miłej atmosferze, a dziennikarki przy pysznej kawie zgłębiały sekrety technologii Icoone. Nie zabrakło również zachwytów nad nowym SPA, które zdecydowanie warto w najbliższym czasie odwiedzić.

Materiał partnera zewnętrznego