Po chirurgii plastycznej
Można za pomocą operacji plastycznych ładniej wymodelować niewielką pierś, unosząc ją i bardziej wypełniając. | fot.: AdobeStock

Po co nam chirurgia plastyczna?

Czasami wydaje się większości ludzi, że operacje plastyczne to czysta fanaberia, w dodatku bardzo droga i bez istotnej poprawy stanu życia.

Tak naprawdę jest wręcz odwrotnie. Często operacje plastyczne ratują życie wielu kobietom (także panom), które w końcu mogą patrzeć na siebie z większą pewnością siebie. Operacje plastyczne różnych części ciała pokazują, że za pomocą skalpela możemy siebie pokochać – dużo szybciej i dużo zdrowiej. Między innymi po to wiele kobiet powiększa sobie piersi u specjalistów.

Poprawy piersi – istotne czy nieistotne?

Nie każda kobieta od razu decyduje się na powiększanie piersi warszawa. Wiele kobiet decyduje się również na ich pomniejszenie, kiedy te utrudniają codzienne czynności i w ogóle życie. Powiększenie piersi dotyczy biustów, które naprawdę tego wymagają. Panie decydują się również na rekonstrukcję po usunięciu piersi poprzez chorobę nowotworową. Wtedy chirurgia plastyczna pomaga odzyskać im radość życia, zwłaszcza jeżeli nie poradziły sobie z traumą. Można za pomocą operacji plastycznych ładniej wymodelować niewielką pierś, unosząc ją i bardziej wypełniając. Każda z tych metod jest dobra – jeżeli prowadzi do zadowolenia klientki i pacjentki.

Poprawy twarzy – nos

Zaraz obok piersi, najczęściej poprawia się właśnie nos. To z nim wiele osób, nie tylko kobiet w tym wypadku, ma problem. Garbaty, zbyt długi i zbyt rzucający się w oczy – trzeba go zmienić, jeżeli jest okazja. Operacja nosa pozwoli go wyprostować lub zmniejszyć. Sam zabieg, równie inwazyjny, nazywa się rhinoplastyką. Dzięki nowoczesnym sposobem, coraz częściej jest on bezproblemowy i pozwala na uzyskanie odpowiedniego kształtu nosa, pasującego do ogólnego wzorca lub twarzy pacjenta. Wyspecjalizowany chirurg plastyczny, znający się na rzeczy, będzie w stanie zapewnić, że po czasie gojenia się nie zostaną blizny czy inne defekty. Na wszelkie wątpliwości odpowiada odpowiednie badanie nosa i skóry twarzy w tym miejscu.

Więcej na https://timeless.com.pl

Wymienione zabiegi są w stanie wspomóc ludzi w pokochaniu swojego ciała. Chociaż czasami rzeczywiście chcemy się zmieniać pod jakieś trendy, wielu pacjentów przychodzi do chirurgów plastycznych z realnymi problemami. Oczekują oni pozytywnych zmian, które odmienią ich życie i postrzeganie na swoje ciało. A to jest we współczesnym świecie ważne nie tylko dla kobiet, ale także dla panów. Warto się sobie podobać i nie ma w tym nic złego tak naprawdę.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

Piersi – jak wydobyć ich piękno?

Dla wielu kobiet posiadających piersi asymetryczne, z niedorozwojem czy po mastektomii zabieg korekty, wymodelowania i …