Podkreśl magię swojego spojrzenia!

Do tej pory wydawało Ci się, że masz niewielkie oczy. Nawet jeśli taka jest prawda, możesz bez żadnych inwazyjnych zabiegów temu zaradzić! |fot.: materiał partnera zewnętrznego

Do tej pory wydawało Ci się, że masz niewielkie oczy. Nawet jeśli taka jest prawda, możesz bez żadnych inwazyjnych zabiegów temu zaradzić! Czy wiesz o tym, że przy pomocy kilku kosmetyków i przyrządów do makijażu możesz sprawić, że Twoje oczy będą wydawały się większe i bardziej kuszące? Jeśli chcesz dowiedzieć się jak to zrobić, koniecznie zapoznaj się z naszym najnowszym materiałem!

Tusz, tusz i jeszcze raz tusz

Wiele kobiet używa do codziennego makijażu wyłącznie tuszu do rzęs. I dobrze, bo maskara nie męczy aż tak Twojej skóry, a sama w sobie jest bardzo efektywna. Czy jednak każda z nas używa jej prawidłowo? Zastanawiasz się zapewne, dlaczego o to pytamy i w którym momencie miałaby być ta filozofia. A chociażby w takim, że nie wszystkie panie pamiętają o tym, by wytuszować również dolne rzęsy, bo to właśnie one odpowiedzialne są za głębię spojrzenia i otwarcie oka, które wydaje się większe!

Biała lub beżowa kredka

Skoro już przy oku i rzęsach jesteśmy, warto w tym momencie powiedzieć, by wszystkie kobiety kategorycznie zaprzestały malowania czarną kredką wewnątrz (na linii wodnej oka) kresek! To właśnie one sprawiają, że nasze oczy stają się mniejsze i węższe. Zamiast nich używajmy beżowych lub białych kredek do oczu, które dadzą optyczne złudzenie większego białka, a co za tym idzie, większego oka.

Podkreśl to, co najlepsze!

Ostatnią kwestią, o której w żadnym wypadku nie można zapominać, są piękne, idealnie wymodelowane i podkreślone brwi. Takie kosmetyki jak kredka do brwi sprawią bowiem, że Twoje oko jeszcze mocniej się otworzy i nabierze kociego spojrzenia. A przecież właśnie o to Ci chodziło! Nie chodzi oczywiście o przesadzanie i nadmierne konturowanie oprawy oka czarnymi kredkami, ale o delikatne podkreślenie naturalnym kolorem, które sprawi, że cały makijaż będzie wyglądał wyśmienicie.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

marka essence

Essence – doskonała jakość w przystępnej cenie: tajemnica piękna na wyciągnięcie ręki

W dzisiejszym szybkim tempie życia, gdzie każda chwila jest cenna, a presja społeczeństwa narzuca nam …