transplantacja włosów
Transplantacja włosów fue jest najczęściej wybierana przez pacjentów decydujących się na przeszczep| fot.: materiał partnera

Przeszczep włosów Turcja 

Dla niektórych naturalne włosy to tylko marzenie i to takie, które spędza sen z powiek. Wcale nie musi tak być. Jeżeli nie rosną Ci włosy, które już dawno straciłeś, właśnie dla Ciebie jest przeszczep włosów Turcja. Niestety, nie zawsze mamy wpływ na kondycję naszych włosów i skóry głowy. Wiele z nas marzy o bujnych włosach, ale niestety. Dla niektórych jedynym wyjściem jest wykonanie zabiegu przeszczepu włosów. Takie zabiegi na wysokim poziomie w Polsce wiążą się z ogromnymi kosztami, które są nie do przejścia dla wielu pacjentów. Z pomocą przychodzi turystyka medyczna. To nic innego, jak w przypadku transplantacji włosów, jak połączenie przyjemnego z pożytecznym. 

Wyjazd w celu przeszczepu włosów

Kliniki medyczne w Turcji wykonują zabiegi na najwyzszym poziomie. Bez najmniejszych problemów wiele mężczyzn z Europy może z nich skorzystać, ale nie każdy o tym wie. Przede wszystkim – w większości klinik w Turcji za sam zabieg zapłacimy nawet pięć razy mniej niż w Polsce. W dodatku, taki pakiet obejmuje nie tylko sam przeszczep włosów, ale i zakwaterowanie, wyżywienie, leki i kosmetyki, a także opiekę polskiego tłumacza. Wyjeżdżając za granicę często ludzie obawiają się, że nie uda im się porozumieć – podczas wyjazdu w celu przeszczepu włosów z naszymi Polskimi klientami wyjeżdża także tłumacz, który omawia z nimi najważniejsze etapy wyjazdu.

Zabieg transplantacji włosów w Turcji

Zabieg przeszczepu włosów to zbawienie dla wielu osób, które tracą włosy, z przyczyn zupełnie niezależnych od nich samych. Transplantacja włosów może być łatwa i przyjemna, jeśli dobrze ją zaplanujemy. Przeszczep włosów w Turcji warto zaplanować wcześniej, a najlepiej wybrać opcję zorganizowanego wyjazdu z tłumaczem. Ograniczy nam to wiele stresu związanego nie tylko z samym zabiegiem, ale i pobytem, poruszaniem się i porozumiewaniem w Turcji. Lekarz medycyny estetycznej zaprosi nas na konsultację w celu udzielenia odpowiedzi na wszystko, co związane z zabiegiem i nie tylko. Przede wszystkim należy z nim omówić metodę wykonywania przeszczepu, ponieważ są one różne. Najbardziej znana jest transplantacja włosów metodą fue. Takie przeszczepy włosów wykonywane są najczęściej, bo polegają na sprawnym przeszczepie mieszków włosowych.

Przeszczep włosów metodą fue i dhi

Transplantacja włosów fue jest najczęściej wybierana przez pacjentów decydujących się na przeszczep. Metoda fue polega na tym, że pojedyncze mieszki włosowe są umieszczane na skórze głowy, która jest wyłysiała. Dzięki metodzie fue nie tworzą się żadne blizny i zadrapania, a przeszczepione włosy właściwie od razu wyglądają dobrze i zdrowo. W Turcji zabiegi te są wykonywane przez najlepszych specjalistów. Doświadczenie lekarzy sprawia, że nawet w okresie rekonwalescencji skóra głowy i włosy dobrze się prezentują i nie powodują dyskomfortu. Przeszczep włosów fue jest częściej wybierany przez mężczyzn. Czas rekonwalescencji zależy od pacjenta, ale efekt końcowy po przeszczepie jest zawsze zadowalający, co potwierdzają opinie pacjentów. Innym rodzajem jest transplantacja włosów metodą dhi, na którą częściej decydują się kobiety, ponieważ różnicą jest brak konieczności golenia obszaru pobierania mieszków włosówych.

Materiał partnera