produkty do męskiej stylizacji włosów
Stylizacja męska jest już tak rozbudowanym tematem, że aby uzyskać dobry efekt warto znać kilka trików. Jednym z nich jest dobrze dobrany produkt do rodzaju włosów | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Reuzel – męskie produkty do pielęgnacji włosów

Produkty marki Reuzel są niesamowicie skuteczne i przyjemne w użyciu. Co więcej, sprawiają że męska pielęgnacja przenosi się zupełnie na inny poziom. Koniec z topornymi żelami do włosów, które po całym dniu zaczynają przypominać skorupę. Reuzel to stylizacja elastyczna, naturalna i bardzo elegancka. Produkty są bazie wody, więc możesz być pewien, że na Twoich włosach nie pojawi się jasny, nieestetyczny osad.

Reuzel w swojej ofercie ma kilka świetnych bestsellerów po które sięga coraz więcej mężczyzn: pomada Extreme Hold Matte czy tonic Reuzel. Produkty te odznaczają się wysoką jakością oraz łatwością użycia. Sprawiają, że włosy prezentują się doskonale. 

Pomada Reuzel to świetna propozycja dla mężczyzn, którzy lubią wysoką jakość kosmetyków. Pomady marki Reuzel można podzielić na wodne i włókniste. Wodne bazują na zawartości wody i wosku pszczelego. Charakteryzują się konsystencją, która nie zasycha i co najważniejsze nie twardnieje na włosach. Taka właściwość daje możliwość restylingu w ciągu dnia. Pomady włókniste również bazują na zawartości wody, ale mają nieco inne działanie. Doskonale sprawują się na włosach ciężkich w stylizacji, poprawiają objętość włosów oraz dają efekt niedbałego looku.

Reuzel Grooming Tonic to istny hit marki Reuzel. Kosmetyk ten zapewnia włosom świetny wygląd oraz utrwalenie. Za jego pomocą stworzysz świetną teksturę, zwiększysz objętość oraz uzyskasz lekki połysk. Tonik przeznaczony jest do każdego rodzaju włosów. Dodatkowo, zapewnia elastyczne utrwalenie a włosy nie są sztywne.

tonic do włosów
Mężczyźni bardzo często sięgają również po pomadę Reuzel Extreme Hold Matte Pomade. Produkt ten zapewnia naprawdę mocne utrwalenie. Jednakże nadal daje możliwość restylingu w ciągu dnia. Włosy zyskują matowe wykończenie, a używanie produktu uprzyjemnia sympatyczny, słodki zapach. Produkt jest na bazie wody.

pomada do włosów

Rewelacyjną propozycją jest także pomada włóknista Reuzel Fiber Pomade. Doskonale poradzi sobie z ciężko układającymi się włosami. Zapewnia delikatny połysk, zwiększa objętość włosów oraz daje możliwość uzyskania niedbałego looku.

 pomada do włosów
Jak używać pomad Reuzel

Pomady Reuzel są tak naprawdę bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy nabrać niewielką ilość kosmetyku na dłonie. Następnie stylizować suche włosy palcami. Jeśli w trakcie dnia najdzie Cię ochota na zmianę fryzury, to nie ma najmniejszego problemu. Wystarczy, że ponownie się uczeszesz. Pomada nie ma właściwości zastygających, więc włosy cały dzień wyglądają świeżo. Jak dobrać produkt do rodzaju włosów?

Stylizacja męska jest już tak rozbudowanym tematem, że aby uzyskać dobry efekt warto znać kilka trików. Jednym z nich jest dobrze dobrany produkt do rodzaju włosów.

Dopasowanie odpowiedniego rodzaju kosmetyku daje fantastyczne rezultaty. Zwłaszcza, że obecnie rodzaje fryzur męskich są bardzo zróżnicowane. Panowie noszą krótsze, dłuższe czy też fantazyjnie przycięte włosy.

Włosy krótkie i średnie bardzo lubią się z pastami, glinkami i żelami i pomadami. Do włosów długich i średnich sięgnij koniecznie żele, pasty i pomady. Włosy kręcone i falowane współpracują doskonale z kremem, pomadą i żelem. Natomiast włosy elektryzujące się i niesforne na pewno polubią się z kremem, pomadą i pastą.

Jak widać pomady Reuzel są odpowiedzią na potrzeby wszystkich rodzajów włosów. Jedynym typem włosów, jakiego zabrakło powyżej są włosy cienkie. Pomada może mieć dla nich po prostu za ciężką konsystencję. Przez swoją cienką strukturę w połączeniu z pomadą staną się ciężkie i oklapnięte.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

keratynowe prostowanie włosów

Keratynowe prostowanie włosów – ile kosztuje i na czym polega?

Przesuszone włosy mogą utrudniać wykonywanie poszczególnych stylizacji. Łatwo się puszą, są niesforne oraz łamliwe. Często …