Strona główna / Uroda / Sprawdź najnowsze trendy w farbowaniu włosów!
Podczas koloryzacji
Sprawdź, jakie fryzury i kolory włosów będą modne w kilku najbliższych miesiącach! | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź najnowsze trendy w farbowaniu włosów!

Czy znasz już najnowsze trendy w farbowaniu włosów na rok 2017? Jeśli jeszcze nie, to wiedz, że tegoroczne trendy mogą Cię naprawdę zaskoczyć! Sprawdź, jakie fryzury i kolory włosów będą modne w kilku najbliższych miesiącach!

Modne farbowanie włosów – siwy, popielaty, błękitny blond

W roku 2017 wciąż mocno utrzymuje się trend siwych włosów. Tak samo, jak w poprzednim sezonie, siwym i popielatym kolorom włosów powinny towarzyszyć różowe lub niebieskie tony o niskim nasyceniu. Pamiętajmy jednak o tym, że siwy blond to kolor, który sprawdzi się najlepiej u tych osób, które posiadają zimny typ urody (lazurowa lub porcelanowa cera, szare lub niebieskie oczy) – przy ciepłej i opalonej karnacji efekt może prezentować się mało naturalnie.

Modne techniki farbowania włosów – Splashlight Hair!

Od wielu sezonów w światowych trendach koloryzacji królują takie techniki farbowania włosów, jak ombre, sombre czy flamboyage. W roku 2017 dołączy do nich jeszcze jedna technika o nazwie Splashlight Hair. Tak jak w przypadku pozostałych metod farbowania włosów, Splashlight Hair polega na rozjaśnieniu wybranej partii włosów. O ile jednak przy sombre czy ombre rozjaśnianiu ulegały wyłącznie końcówki włosów, o tyle w przypadku Splashlight Hair włosy rozjaśniamy dokładnie w połowie ich długości (mniej więcej na wysokości uszu). Poziomy, gruby i rozświetlony pas włosów ma za zadanie odbijać światło, a przy tym podkreślać rysy naszej twarzy!

Trendy w koloryzacji włosów – szalone i modne kolory włosów!

Trendy w koloryzacji włosów na rok 2017 to nie tylko siwy blond czy technika Splashlight Hair. To również czas nieco bardziej szalonych i odważnych kolorów na włosach!

  • Na nudę nie będą mogły przede wszystkim narzekać wielbicielki czerwonych odcieni – zamiast rudawych refleksów na włosach zdecydowanie lepiej wybrać mocną i intensywną czerwień, którą proponuje m. in. Feria Preference L’Oreal Paris P67 Pure Scarlet.
  • Najbliższe sezony sprzyjają też zmianie czarnego koloru włosów na odcień głębokiego fioletu bądź śliwki. To kolor, który będzie idealnie prezentował się na całej długości włosów, jak również w formie ombre – w połączeniu z czarnymi lub ciemnobrązowymi włosami u nasady.

Modna koloryzacja włosów dla tradycjonalistek

Jeżeli odcienie śliwki, czerwieni czy błękitu na włosach kompletnie nie trafiają w nasze gusta, być może lepiej odnajdziemy się w kolorach miodowego blondu lub kasztanowego brązu, dla których również znalazło się miejsce w trendach koloryzacji na rok 2017. Idealnie, gdy te tradycyjne kolory połączymy ze świetlistymi refleksami w o ton jaśniejszym kolorze.

Modne fryzury 2017

Pamiętajmy o tym, by modny kolor włosów odpowiednio połączyć z równie modnym w najbliższych sezonach typem fryzury. Na topie zdecydowanie będą fryzury z grubą i prostą grzywką, a ponadto przeplatanki na włosach i nietypowe warkocze. Zamiast prostych i rozpuszczonych włosów najlepiej natomiast postawić na delikatne fale i loki. Jeśli jednak lepiej czujemy się w rozpuszczonych niż spiętych włosach, naszą fryzurę powinien charakteryzować przedziałek na środku głowy!

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

Modna fryzura na karnawał

Najmodniejsze fryzury na karnawał 2019

Chcesz, aby ten sezon imprez karnawałowych był wyjątkowo udany? Oprócz dobrego humoru, wygodnych butów czy …