kobieta nagie plecy
Każda kobieta, która choć raz korzystała z depilacji woskiem wie, że nie jest to zabieg, który można określić jako przyjemny. Zastosowanie odpowiedniego typu wosku może jednak sprawić, że zabieg ten będzie nie tylko mało bolesny, ale i przyjemny | fot.: materiał partnera

Zalety depilacji woskiem Lycon

Wosk Lycon to nowa jakość depilacji. Usuwanie odwłosienia woskiem jest zabiegiem bardzo popularnym, jednak jednocześnie takim, którego część kobiet boi się ze względu na towarzyszący zabiegowi ból i dyskomfort. Wosk Lycon minimalizuje te negatywne odczucia, gwarantując idealnie gładką skórę. 

Depilacja woskiem Lycon – czym się wyróżnia?

Podstawową zaletą depilacji woskiem Lycon jest jej mała bolesność. Każda kobieta, która choć raz korzystała z depilacji woskiem wie, że nie jest to zabieg, który można określić jako przyjemny. Zastosowanie odpowiedniego typu wosku może jednak sprawić, że zabieg ten będzie nie tylko mało bolesny, ale i przyjemny. Wosk uzupełniony jest aromatycznymi zapachami, występuje w wielu kolorach – to wszystko ma sprawić, że zabieg będzie kojarzył się odtąd z czymś przyjemnym, a nie tylko bolesną koniecznością. Wszystko dzięki technologii wykorzystywanej przy depilacji woskiem Lycon. Przed nałożeniem wosku na skórę aplikuje się specjalny Pre-Waxing Oil, który tworzy specjalną barierę ochronną między skórą a woskiem. To zaś sprawia, że podczas jego usuwania nie ciągnie on jednocześnie za sobą skóry. To właśnie to jest przyczyną dyskomfortu odczuwanego przez klientki podczas stosowania innego typu wosku. 

Delikatna forma usuwania wosku Lycon sprawia, że jest to również zabieg idealnie sprawdzający się przy skórze wrażliwej. Nie powoduje on podrażnień skóry. A dzięki aloesowi, rumiankowi, róży i lawendzie zawartych w preparacie, dodatkowo pielęgnuje on skórę. 

Na jakie części ciała?

Depilacja woskiem Lycon w Warszawie cieszy się bardzo dużą popularnością. Rozwiązanie to można stosować na wszystkie partie ciała, natomiast szczególnie poleca się ten wosk do depilacji miast intymnych, które są szczególnie wrażliwe i podatne na podrażnienia. Depilacja przy użyciu Lycon jest naprawdę zdecydowanie mniej bolesna (nawet o połowę), a przy tym wyjątkowo precyzyjna. Do zera właściwie jest zminimalizowane ryzyko uszkodzenia naskórka czy podrażnienia skóry. W przypadku depilacji miejsc intymnych zaleca nie stosowanie Hot Wax, czyli wosków twardych. Przy tej metodzie na oczyszczoną skórę najpierw nakłada się specjalna oliwkę, następnie grubszą warstwę wosku. Szybko on twardnieje, więc błyskawicznie jest odklejany razem z włoskami. Skóra jest idealnie gładka, nie klei się. Oprócz miejsc intymnych, tę metodę stosuje się również przy twarzy lub depilacji pach. Alternatywne rozwiązanie to Strip Wax stosowany przy depilacji ramion czy nóg. Tutaj nakłada się znacznie cieńszą warstwę wosku, ściąga sie go zaś przy pomocy specjalnego paska. Cennik depilacji woskiem Lycon nie jest znacząco wyższy niż przy tradycyjnym wosku, jakość zabiegu jest natomiast zupełnie inna. 

 Materiał partnera

Sprawdź także

depilacja woskiem

Piękne i gładkie ciało

Ludzie chcąc wyglądać na zadbanych, czystych i schludnych pozbywają się włosków ze swojego ciała. Depilacja …