dieta smaki
Catering pozwoli Ci na różnorodność, dzięki której na Twoim talerzu zawsze pojawi się coś nowego | fot.: pixabay

Jak poznać smaki świata z domu? Spróbuj tego sposobu!

Zasmakowałeś zagranicznej kuchni i wciąż Ci jej brakuje? A może nie masz czasu wyjeżdżać, a jednak chciałbyś spróbować dań z różnych zakątków świata bez wychodzenia z domu? Spokojnie, jeżeli nie masz ochoty na chodzenie po restauracjach to mamy na to kilka sprawdzonych sposobów!

Catering, czyli sposoby na kuchnię z całego świata we własnym domu 

Catering pozwoli Ci na różnorodność, dzięki której na Twoim talerzu zawsze pojawi się coś nowego. Z cateringiem z pewnością odrzucisz nudę w swoim jadłospisie. Ponadto cateringi są oferowane w wielu miastach w Polsce. Przykładowo dieta pudełkowa Koszalin może zaoferować Ci różnorodne zagraniczne potrawy, które na pewno pokochasz, a o których istnieniu być może nawet nie zdawałeś sobie nawet sprawy. Czy nie skusiłbyś się na przykład na przepyszną szakszukę z Izraela? Jest to danie złożone z jajek sadzonych i pikantnego sosu pomidorowego, dodatkowo doprawione kuminem. Jest to świetna alternatywa dla tradycyjnych jajek sadzonych i jajecznicy, do której jesteśmy przyzwyczajeni. 

Zalety cateringu – oszczędność czasu 

Nietypowe dania zagraniczne wymagają wielu przypraw i dodatków, które nie są w Polsce popularne i przez to trudno dostępne – przykładem może być przyprawa garam masala. W swojej ofercie posiadają je głównie sklepy internetowe, a na dostawę trzeba czekać kilka dni, przez co możemy stracić motywację do gotowania. Dieta pudełkowa to rozwiązanie, które pozwoli na zaoszczędzenie czasu, nie tylko na kupowaniu wszystkich składników do potraw, ale przede wszystkim na ich gotowaniu. 

Zalety cateringu – regularność posiłków 

Jeśli lubisz podjadać i nie potrafisz zmobilizować się do regularnych posiłków, to dieta pudełkowa jest zdecydowanie czymś dla ciebie. Dzięki niej będziesz mieć możliwość jedzenia ulubionych potraw z różnych zakątków świata bez zmartwienia o to, że wpłyną negatywnie na twoją wagę. Na wakacjach mamy bowiem tendencję do jedzenia bez umiaru i w bardzo dużych ilościach. Zachowując systematyczność i jedząc ulubione zagraniczne dania twoja dieta będzie przyjemnością. 

Zalety cateringu – zbilansowana dieta 

Zbilansowana dieta oznacza, że w twoich posiłkach znajdują wszelkie witaminy, minerały i substancje, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dzięki diecie pudełkowej masz dokładny wkład w to, co danie w sobie zawiera. W przeciwieństwie do zamawiania jedzenia w restauracji, możesz być pewny, że wszystkie smaki świata dostępne w ofercie diety pudełkowej są wykonane z najmniej kalorycznych składników i poddawane najzdrowszej obróbce termicznej.   

Materiał partnera

Sprawdź także

wafle

Dietetyczne pułapki — 4 produkty, które zrujnują każdą dietę!

Masz już za sobą kilka prób odchudzania, ale do tej pory nie udało Ci się …