Teatr Michała Żebrowskiego

Michał Żebrowski to jeden z najbardziej popularnych polskich aktorów. W 2010 roku razem z Eugeniuszem Korinem założyli Teatr 6. piętro w Warszawie, który miłośnicy sztuki od razu pokochali. Do dzisiaj aktor aktywnie pracuje w teatrze jako aktor i reżyser.

Teatr 6. piętro

Niezwykły teatr mieści się we wspaniałej Sali Koncertowej, na 6. piętrze Pałacu Kultury. Aula mieści aż 476 osób, a fotele są wypełnione do ostatniego miejsca praktycznie zawsze.

Scenografia i charakteryzacja wyróżniają się niesamowitym rozmachem i starannym wykonaniem. Dzięki temu jeszcze lepiej można wczuć się w historię i fabułę sztuki.

Michała Żebrowskiego można zobaczyć w spektaklach takich jak „ART” lub „Zagraj to jeszcze raz, Sam” w reżyserii Eugeniusza Korina, „Bóg mordu” w reżyserii Małgorzaty Bogajewskiej oraz „Ożenek” w reżyserii Andrzeja Bubienia.

Spektakle w Teatrze 6. piętro

Teatr Michała Żebrowskiego słynie przede wszystkim z doskonałych komedii. Na scenie można zobaczyć realizacje na podstawie tekstów wybitnych artystów, m.in. Woody’ego Allena, Yasminy Rezy, Aleksandra Fredry oraz Antoniego Czechowa.

Komedie w Teatrze 6. piętro są przede wszystkim ponadczasowe. W repertuarze znajdziemy m.in. “Piękną Lucyndę” w reżyserii Eugeniusza Korina i “Ożenek” w reżyserii Andrzeja Bubienia.

Widzowie chętnie przychodzą zobaczyć też znakomite sztuki Allena, takie jak „Miłość w Saybrook” lub „Zagraj to jeszcze raz, Sam” z Kubą Wojewódzkim w roli głównej.

Bilety do teatru 6. piętro https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/teatr-6-pietro,135 można znaleźć na portalu ewejsciowki.pl

Materiał partnera