prezenty świąteczne
Kalendarz z osobistymi fotografiami to świetny pomysł na upominek zwłaszcza dla ukochanych osób | fot.: materiał partnera

Nietypowe prezenty świąteczne: co z pewnością zachwyci Twoich bliskich?

Zamknij oczy i zastanów się: który prezent świąteczny z ostatnich lat na dłużej pozostał Ci w pamięci? Który upominek wspominasz z uśmiechem na twarzy? Zwyczajne skarpetki czy może jednak nietypowe podarunki ze zdjęciem? Prezenty zaprojektowane samodzielnie są unikatowe, a do tego chwytają za serce! Zastanawiasz się, co w tym roku podarować bliskim? Poznaj pomysły na upominki świąteczne.

Album ze zdjęciami – klasyczny upominek dla miłośników tradycji

Album fotograficzny wydaje się nieco banalnym prezentem. Jednak nie będzie taki, jeśli zdecydujesz się na oryginalny produkt na spirali, oprawiony w twardą – brązową lub czarną – okładkę z delikatną wstążką. Zawiera on kartki o wysokiej gramaturze, które można dowolnie przyozdabiać, np. metodą scrapbookingową. Obok zdjęć możesz umieścić krótkie motywujące cytaty, opisy wspólnych przygód czy ciekawe sentencje. Nadadzą one albumowi osobistego charakteru

Instapack – niecodzienna dekoracja na ścianę pełną wspomnień

Instapack, dostępny np. na foto.fujifilm.pl, to idealny upominek dla osób, które lubią urocze, nietypowe dekoracje. To pakiet, który składa się z:

  • długiego, jutowego sznurka – można go zawiesić np. nad łóżkiem lub biurkiem;
  • lekkiej ramki – można ją umieścić na ścianie bądź półce;
  • klipsów – posłużą do przypinania zdjęć do sznurka lub jako magnesy np. na lodówkę. Dzięki temu fotografie można umieścić w różnych miejscach.

W ramach pakietu Instapack można zamówić od 10 do 30 odbitek w kwadratowym formacie wydrukowane na profesjonalnym papierze fotograficznym – jest trwały i nie blaknie pod wpływem słońca.

Kalendarz ze zdjęciami – uroczy prezent na cały rok

Kalendarz z osobistymi fotografiami to świetny pomysł na upominek zwłaszcza dla ukochanych osób, np. dziadków, przyjaciół czy rodziców. Urocze zdjęcia będą jej przez cały rok przypominać o łączącej Was relacji i poprawiać nastrój w trudne dni.

Jednak, żeby upominek był unikatowy, nie decyduj się na prosty produkt na spirali. Wybierz fotokalendarz na drewnianej podkładce z oferty foto.fujifilm.pl, do której można przypiąć 12 kart. Są one wydrukowane na profesjonalnym papierze fotograficznym. Zatem gdy miesiąc się skończy, można wyciąć zdjęcie i umieścić je w ramce.

Fotowydruk – sposób na zjawiskową ekspozycję zdjęć

Bliska Ci osoba uwielbia wypełniać otaczającą ją przestrzeń fotografiami? Podaruj jej fotowydruk w dużym formacie. Może być on wydrukowany:

  • na klasycznym papierze fotograficznym FujiFilm Glossy i Satin lub bardzo eleganckim imitującym płótno Fujifilm Canvas White;
  • w rozmiarze od 30×30 cm do nawet 100×100 cm!

Tak duża fotografia będzie przyciągać wzrok i stanie się głównym elementem dekoracyjnym w pomieszczeniu.

Fotoblok – ciekawa alternatywa dla tradycyjnych ramek

Chcesz podarować bliskiej osobie ramkę ze wspólnym zdjęciem do powieszenia na ścianie? Wiesz, że obdarowany np. żyje w wynajmowanym mieszkaniu i nie może ingerować w ścianę? Postaw na fotoblok, czyli fotografię wydrukowaną na papierze fotograficznym i umieszczoną na bloczku o ciemnych bokach. Zaletą tego produktu jest niewielka waga – można go z łatwością przykleić do ściany np. za pomocą taśmy montażowej. Szybko i bez dziur!

Zdecyduj się na podarunki ze zdjęciami, a sprawisz, że w święta na twarzy bliskich osób pojawi się szeroki uśmiech.

Materiał partnera

Sprawdź także

fotografia reklamowa

Trendy w fotografii reklamowej: Co nowego na rynku wizerunkowym

Kiedy wizerunek ma coraz większe znaczenie, rozwijające się technologie i coraz większe zapotrzebowanie na wysokiej …