Narożnik Agata
Proste formy narożników dają użytkownikom niezwykłą swobodę oraz umożliwiają aranżację zgodnie z preferowanymi stylami wnętrzarskimi. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Dlaczego Polacy wybierają wielofunkcyjne narożniki pokojowe?

Uniwersalność i wielofunkcyjność to pojęcia, które w dziedzinie aranżacji wnętrz mają coraz większe znaczenie. Szczególnie jeśli chodzi o zastosowane meble – nie chodzi tu tylko o meblościanki, ale przede wszystkim o meble wypoczynkowe. A więc dlaczego Polacy wybierają wielofunkcyjne meble tapicerowane?

Otóż wybór okazuje się bardzo prosty. Dzisiejsze mieszania zazwyczaj są małe i nieustawne, dlatego staramy się urządzać je według ściśle określonych zasad – mają być ładne, praktyczne a przede wszystkim funkcjonalne.
I właśnie dlatego stawiamy na wielofunkcyjne narożniki pokojowe.

Ten wybór coraz częściej zyskuje na popularności, wpisując się nie tylko w klasyczny, ale także i w bardzo nowoczesny styl aranżacyjny.
Proste formy narożników dają użytkownikom niezwykłą swobodę oraz umożliwiają aranżację zgodnie z preferowanymi stylami wnętrzarskimi.

Idealny narożnik do salonu musi posiadać następujące cechy: być komfortowy i wygodny, a zarazem być w stanie pomieścić w jednym czasie kilka, a nawet kilkanaście osób. Powinien on także stanowić ozdobę wnętrza, nie ujmując mu na funkcjonalności – musi być dopasowany rozmiarem do pomieszczenia.

Wszechobecna przestrzeń

Pogodzenie wszystkich wymagań nie jest prostą rzeczą, dlatego też niewiele mebli można określić mianem ideału. Wyjątkiem od reguły jest narożnik Agata, który stanowi elegancką, praktyczną i funkcjonalną propozycję z bogatej oferty firmy MIRJAN24.

Ten narożnik jest bardzo przestronny i komfortowy – wypełniony został elastyczną pianką na sprężynie falistej. Wyglądem nawiązuje do dzisiejszych trendów, łącząc w sobie nowoczesny design i ponadczasową funkcjonalność. Kształtem przypomina literę „U” dzięki czemu, siedzące osoby mają stały kontakt wzrokowy. Innowacyjność narożnika polega jednak nie tylko na jego wyglądzie, ale przede wszystkim na dodatkowych funkcjach, w które narożnik został wyposażony. Należy on do mebli wolnostojących i rozkładanych, dających komfortową funkcję spania nawet dla kilku osób. Dodatkowo wyposażony został w dwa obszerne pojemniki, znajdujące się zaraz pod siedziskiem – dzięki takiemu wykonaniu zyskujesz dodatkowy schowek nie tylko na pościel, ale także na rzeczy niemające swojego stałego miejsca.

Narożnik Agata - detale
| fot.: materiał partnera zewnętrznego

Podstawą narożnika Agata jest wygodne siedzisko i szezlongi oraz możliwość regulacji podłokietników, dopasowując je do aktualnie zajmowanej pozycji wypoczynkowej.

Z całą pewnością zainteresuje Cię również fakt, że model ten dostępny jest w różnych opcjach kolorystycznych, dlatego też znalezienie swojego ideału jest niezwykle proste i nie wymaga dużego wysiłku.

Dopasowanie to podstawa!

Nowoczesny i funkcjonalny narożnik Agata to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują do swojego domu mebli o niebanalnym designie i wysokiej trwałości. Mebel ten w całości pochodzi z polskiej produkcji i został wykonany ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, spełniając wszystkie oczekiwania użytkowników. W kwestii estetyki również wyróżnia się na tle konkurencji. Bogactwo dostępnych w kacie produktu tkanin sprawia, że wygląd narożnika można doskonale dopasować do aranżacji wnętrza.

Przestronny, komfortowy narożnik to obowiązkowy element wyposażenia w wielu polskich domach – dlatego nie zwlekaj i zobacz całą ofertę sklepu MIRJAN24.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

Narożnik

Jak nowocześnie umeblować salon?

Salon to najważniejsze pomieszczenie znajdujące się w centrum niemalże każdego domu. To właśnie w tym …