Para w lustrze robi sobie zdjęcie
Wymyślono je po to, aby ludzie mogli zobaczyć, jak wyglądają, ale także jako idealny dodatek w każdym pomieszczeniu. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Walory z posiadania w mieszkaniu lustra Miralite-Pure?

Lustro typu Miralite-Pure to nowoczesne, trwałe i ekologiczne lustro. Na tle innych luster wyróżnia go także jakość odbić, zawsze są idealnie krystaliczne. To lustro doceniają architekci i projektanci wnętrz.

Dlaczego lustro w pomieszczeniu jest tak ważne?

Lustro jest nieodłącznym elementem mieszkania. Często znajduje się w przedpokoju, czasem można spotkać je w sypialni, a zawsze jest umieszczone w łazience. Wszystko po to, aby można było przejrzeć się w nim i zobaczyć jak się wygląda. Lustro spełnia dwie funkcje, czyli funkcję kontrolującą i estetyczną. Wymyślono je po to, aby ludzie mogli zobaczyć, jak wyglądają, ale także jako idealny dodatek w każdym pomieszczeniu.

Czym kierować się przy wyborze idealnego lustra?

Dobór odpowiedniego rodzaju lustra nie jest prostą sprawą. Warto zwrócić uwagę na jego kolorystykę, meble a przede wszystkim rodzaj pomieszczenia, do którego ma być zamontowane lustro. Istnieją lustra ścienne, stojące, pokojowe czy łazienkowe. Wszystko zależy od pomysłu i wielkości pomieszczenia.

Lustro Miralite-Pure – co je wyróżnia i dlaczego warto je kupić?

W przypadku małych pomieszczeń warto zastanowić się nad optycznym powiększeniem wnętrza poprzez zastosowanie lustra. Dobrym rozwiązaniem w nowoczesnych wnętrzach jest zastosowanie nowoczesnego lustra, jakim jest lustro Miralite-Pure. To pierwsze szkło lustrzane, które posiada stosowny certyfikat Deklaracji Środowiskowej Produktu. Co jest takiego wyjątkowego w tym lustrze? Decydując się na zakup tego szkła, domownicy zyskują bezpieczne pod względem konstrukcyjnym i materiałowym lustro. Szkło użyte do produkcji tego lustra nie posiada substancji toksycznych, co wpływa na jego trwałość i ekologiczność.

Kluczowe zalety tego produktu to zapewnienie naturalnych odbić, co w przypadku zwyczajnych luster jest rzadkie i niezwykła czystość tafli szklanej. Produkcja tego lustra jest zgodna z dyrektywą ograniczająca emitowanie podczas produkcji związków organicznych do atmosfery. Brak ołowiu podczas produkcji zapewnia recykling tafli po zużyciu, a także niewydzielanie substancji i zapachów w codziennym użytkowaniu pod wpływem wysokich temperatur.

Użytkownicy, którzy zdecydują się na taki zakup, zyskają neutralny odcień szkła, co zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów w przeciwieństwie do zwykłych luster, które mają lekko zielony odcień. Dzięki odcieniowi szkła przeglądanie się w tym lustrze to czysta przyjemność oraz gwarancja, że lustro powie całą prawdę o wyglądzie właściciela.

Analizowany produkt jest do kupienia w różnych wymiarach i grubościach: od 3 do 6 mm, co umożliwia zastosowanie go nie tylko jako tradycyjnego lustra, ale również jako elementu wykończeniowego do drzwi, szaf, stołów.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

drewniane żaluzje

Do jakich wnętrz pasują drewniane żaluzje? Sprawdź, jak je dopasować do domowej przestrzeni

Czy żaluzje drewniane sprawdzą się w każdym wnętrzu? Jaki styl nie pasuje do tych osłon …