Para w lustrze robi sobie zdjęcie
Wymyślono je po to, aby ludzie mogli zobaczyć, jak wyglądają, ale także jako idealny dodatek w każdym pomieszczeniu. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Walory z posiadania w mieszkaniu lustra Miralite-Pure?

Lustro typu Miralite-Pure to nowoczesne, trwałe i ekologiczne lustro. Na tle innych luster wyróżnia go także jakość odbić, zawsze są idealnie krystaliczne. To lustro doceniają architekci i projektanci wnętrz.

Dlaczego lustro w pomieszczeniu jest tak ważne?

Lustro jest nieodłącznym elementem mieszkania. Często znajduje się w przedpokoju, czasem można spotkać je w sypialni, a zawsze jest umieszczone w łazience. Wszystko po to, aby można było przejrzeć się w nim i zobaczyć jak się wygląda. Lustro spełnia dwie funkcje, czyli funkcję kontrolującą i estetyczną. Wymyślono je po to, aby ludzie mogli zobaczyć, jak wyglądają, ale także jako idealny dodatek w każdym pomieszczeniu.

Czym kierować się przy wyborze idealnego lustra?

Dobór odpowiedniego rodzaju lustra nie jest prostą sprawą. Warto zwrócić uwagę na jego kolorystykę, meble a przede wszystkim rodzaj pomieszczenia, do którego ma być zamontowane lustro. Istnieją lustra ścienne, stojące, pokojowe czy łazienkowe. Wszystko zależy od pomysłu i wielkości pomieszczenia.

Lustro Miralite-Pure – co je wyróżnia i dlaczego warto je kupić?

W przypadku małych pomieszczeń warto zastanowić się nad optycznym powiększeniem wnętrza poprzez zastosowanie lustra. Dobrym rozwiązaniem w nowoczesnych wnętrzach jest zastosowanie nowoczesnego lustra, jakim jest lustro Miralite-Pure. To pierwsze szkło lustrzane, które posiada stosowny certyfikat Deklaracji Środowiskowej Produktu. Co jest takiego wyjątkowego w tym lustrze? Decydując się na zakup tego szkła, domownicy zyskują bezpieczne pod względem konstrukcyjnym i materiałowym lustro. Szkło użyte do produkcji tego lustra nie posiada substancji toksycznych, co wpływa na jego trwałość i ekologiczność.

Kluczowe zalety tego produktu to zapewnienie naturalnych odbić, co w przypadku zwyczajnych luster jest rzadkie i niezwykła czystość tafli szklanej. Produkcja tego lustra jest zgodna z dyrektywą ograniczająca emitowanie podczas produkcji związków organicznych do atmosfery. Brak ołowiu podczas produkcji zapewnia recykling tafli po zużyciu, a także niewydzielanie substancji i zapachów w codziennym użytkowaniu pod wpływem wysokich temperatur.

Użytkownicy, którzy zdecydują się na taki zakup, zyskają neutralny odcień szkła, co zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów w przeciwieństwie do zwykłych luster, które mają lekko zielony odcień. Dzięki odcieniowi szkła przeglądanie się w tym lustrze to czysta przyjemność oraz gwarancja, że lustro powie całą prawdę o wyglądzie właściciela.

Analizowany produkt jest do kupienia w różnych wymiarach i grubościach: od 3 do 6 mm, co umożliwia zastosowanie go nie tylko jako tradycyjnego lustra, ale również jako elementu wykończeniowego do drzwi, szaf, stołów.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

pufa w salonie

Pufy w twoim domu — w jakich miejscach sprawdzą się najlepiej?

Ten niepozorny mebel może znacząco podnieść komfort życia. Pufy mogą być wygodnym siedziskiem, niebanalną ozdobą, …