obrus przyjęcie w ogrodzie
Wybór obrusu na taką letnią imprezę jest tak samo ważny, jak przygotowanie wszystkich smakołyków | fot.: materiał partnera

Przyjęcie w ogrodzie – Jakie obrusy wybrać?

Pozytywnych stron lata jest wiele, ale jedną z podstawowych będzie możliwość wspólnego biesiadowania w ogrodzie, na tarasie lub podczas wyjazdowego pikniku. Wybór obrusu na taką letnią imprezę jest tak samo ważny, jak przygotowanie wszystkich smakołyków. Jaki model kupić, czym się zainspirować i w jakim stylu urządzić prawdziwie królewskie garden party? Sprawdź koniecznie jeśli lubisz dobrą zabawę podszytą elegancją!

Gdy tylko rozpoczyna się lato, od razu nabieramy zupełnie innej chęci do życia. Z domów, wychodzimy do ogrodu, a weekendowe siedzenie przed telewizorem często zastępujemy biesiadowaniem na działce. I nie ma w tym niczego dziwnego, bowiem wspólnie spędzony czas na świeżym powietrzu jest wspaniałą okazją do nawiązania nowych przyjaźni, posmakowania pysznych rarytasów, a także rozkoszowania się idealnie sielską aurą. Przyjęcia w ogrodzie odgrywają w tym zakresie bardzo ważną, jeśli nie kluczową rolę. Dzięki nim budzimy się do życia, mamy znacznie lepszy nastrój, a co ważne, odżywają nasze relacje z bliskimi. Jak dobrze przygotować się do takiego przyjęcia? 

Podstawową kwestią, będzie przygotowanie pysznego, domowego jedzenia, a także produktów do szybkiego grillowania. To jednak nie wszystko. Bo duży wpływ na odbiór otoczenia i niezawodną prezencję stołu będzie miał obrus, który określa charakter imprezy i wpływa na nieskazitelną ocenę.

obrus w kwiaty
Obrusy w kwiaty, czyli coś dla fanów stylu boho lub związanych z hipisowskim stylem bycia | fot.: materiał partnera

Jaki obrus na przyjęcie w ogrodzie? Oto nasze najnowsze i najmodniejsze propozycje!

Obrusy w kwiaty, czyli coś dla fanów stylu boho lub związanych z hipisowskim stylem bycia. Taki obrus od razu przywodzi na myśl dawne, sielskie czasy, chyba, że swoją formą przypomina iście nowoczesne esy floresy. Obrus w kwiaty, w zależności od wybranego wzoru może być związany ze stylistyką eleganckiego wnętrza lub prowansalskiej nonszalancji. W rozbudowanej kolekcji obrusów w kwiaty znajdziesz model różnokolorowy, jak również w nieco oszczędnej palecie barw. Dobierz zatem taki, który wpasuje się stylistycznie w wykończenie Twojej zastawy stołowej.

turkusowy obrus miedziany wzory
Obrusy geometryczne zdobienia, czyli standard w wykończeniu nakrycia stołu, który nigdy nie wyjdzie z mody | fot.: materiał partnera

Obrusy w liście – to jeden z wiodących trendów w zakresie wykończenia nowoczesnych obrusów. Liście namalowane na gładkim materiale prezentują się wyśmienicie, a do tego nadają Twojemu tarasowi lub wiacie niezwykle oryginalnego stylu. Jeśli lubisz poczuć się od czasu do czasu, niczym w rajskiej dżungli to ten obrus na pewno spełni Twoje oczekiwania. Zielony materiał i dodatki w podobnym kolorze zregenerują nerwy, wyciszą, a w konsekwencji będą świetnym elementem wykończenia strefy biesiadowania.

Obrusy geometryczne zdobienia, czyli standard w wykończeniu nakrycia stołu, który nigdy nie wyjdzie z mody. Obrusy w geometryczne wzory dość mocno kojarzą się ze stylem francuskim, ale dostępne i modne zaczynają być również w naszych warunkach. Sprawdź, jak tego typu obrus odmieni Twoje spojrzenie na imprezę w ogrodzie i dlaczego ta opcja się sprawdza. Już wiesz, na jaki obrus na pewno się skusisz? Mnóstwo kolorowych wzorów znajdziesz tutaj: Obrusy szyte na wymiar

Uwaga! Sklep Abcfirany posiada własną szwalnię. Szyjemy obrusy na wymiar, na stoły okrągłe, prostokątne etc. Dlatego znajdziesz tu produkt na każde przyjęcie!

Materiał partnera

Sprawdź także

Przyjęcie urodzinowe

Urodzinowe przyjęcie – niespodzianka

Schemat przyjęć-niespodzianek jest dość utarty – wszyscy znajomi jubilata udają, że zapomnieli o jego urodzinach, …