mydełko do brwi
Dzięki korzystaniu z mydła do brwi można uzyskać efekt niemalże identyczny, jak po zabiegu laminacji brwi i to w domowych warunkach | fot.: materiał partnera

Mydło do brwi? Prawdziwa rewolucja w stylizacji

Chcąc zadbać o swój wygląd, należy przywiązywać uwagę niemalże do każdego elementu. To, jak wygląda twarz, zależy od spójności i harmonii, w szczególności ważny jest odpowiednio dobrany makijaż, który podkreśli to, co piękne, a ukryje ewentualnie niedoskonałości. Jednym z najważniejszych kroków w makijażu są brwi, a mydło do brwi może zdecydowanie ułatwić ich stylizację.

Dlaczego stylizacja brwi jest taka ważna?

Brwi stanowią oprawę twarzy, zupełnie jak ramą pięknego obrazu. Naturalny kształt brwi nie zawsze wygląda ładnie, ale dzięki pęsecie można zmienić go diametralnie. Brawo potrafią odejmować lub dodawać lat, stwarzać pozory bardziej symetrycznej twarzy, a także optycznie powiększać oczy, czy liftingowa całą twarz. Kształt brwi powinien być odpowiednio dobrany do kształtu twarzy, brwi które są zbyt kwadratowe oraz bardzo cienkie, sprawiają, że twarz wygląda na zdecydowanie starszą niż w rzeczywistości. W ten sam sposób działa kolor włosków – powinien on zostać dopasowany do koloru włosów, a także tonów cery – brwi za jasne będą słabo widoczne, a za ciemne dodadzą kilka lat. Niezwykle istotna jest również końcówka brwi, która jeśli jest za nisko, sprawia, że powieka wygląda na opadającą. W niczym nie należy przesadzać, najlepiej po prostu delikatnie ulepszyć naturalny kształt brwi, czy też lekko uwydatnić kolor – to co naturalne, jest najpiękniejsze. 

Jak zadbać o wygląd brwi?

Stylizacja brwi – produktów do niej jest z roku na rok coraz więcej. Można znaleźć kredki, pomady, linery, żele bezbarwne oraz kolorowe. Nieważne czym brwi zostaną pomalowane, bardzo ważną kwestią jest ich dokładne wyczesanie spiralką, tak aby wyglądały, jak najbardziej naturalnie. Utrwalenie włosków jest często utrapieniem, ponieważ są one niesforne i już po niedługim czasie przestają się układać. Nawet bardzo gęste żele mają problem z długotrwałym utrwaleniem brwi, dlatego też wiele osób decyduje się na zabieg laminacji, który utrzyma włoski w ryzach nawet przez miesiąc. Efekt laminacji jest również możliwy do uzyskania w domu za pomocą wykorzystania specjalnego mydła do brwi.

Mydło do brwi i jego zalety

Jest to produkt, z którym stylizacja brwi staje się dziecinnie prosta. Dzięki niemu można uzyskać:

  • Długotrwałe utrwalenie,
  • Łatwość w nadawaniu wymarzonego kształtu,
  • Uwydatnienie włosków,
  • Naturalny efekt.

Dzięki korzystaniu z mydła do brwi można uzyskać efekt niemalże identyczny, jak po zabiegu laminacji brwi i to w domowych warunkach. Produkt ten można znaleźć w sklepie internetowym Lash Brow. Mydło do brwi jest całkowicie bezbarwne i nakłada się w łatwy sposób, wystarczy użyć szczoteczki do brwi i nadać włoskom idealny kształt, który utrzyma się przez cały dzień. Produkt ten to gwarancja braku zamawiania się, czy brwi wyglądają tak samo, czy może jedna zupełnie straciła nadany kształt, bo włoski nie utrzymały się na tym samym poziomie. Brwi mogą całkowicie odmienić wygląd twarzy, dlatego też warto o nie zadbać, a przy okazji ułatwić sobie proces stylizacji. 

Materiał partnera