Neness
Spośród oferty perfumerii Neness, Marita wytypowała dwa ulubione zapachy, które szczególnie poleca swoim obserwatorom: odpowiedniki YSL Black Opium oraz Armani Si. | fot.: neness.pl

Perfumy polecane przez gwiazdę. Deynn wybrała Neness

Popularna blogerka, posiadająca ponad milion obserwatorów na Instagramie Marita Surma znana jako Deynn, została twarzą perfumerii Neness. Gwiazda Internetu promuje przede wszystkim zdrowy styl życia, prowadząc bloga wspólnie ze swoim partnerem, trenerem Danielem Majewskim. Od niedawna Deynn, która rządzi polskim Internetem, podjęła ciekawą współpracę – została ambasadorką perfumetek, czyli tańszych odpowiedników oryginalnych perfum. Dlaczego Marita wybrała właśnie Neness?

W sieci zrobiło się o tym głośno już w momencie, gdy Marita Surma udostępniła zdjęcia z sesji promującej markę. Od tamtego momentu minęło trochę czasu, a kampania promocyjna ruszyła i zdobyła zainteresowanie internautów. Nic dziwnego, że zarówno postać znanej blogerki, jak i oferta perfumerii spotkały się z szerokim odzewem w mediach oraz wśród obserwatorów Marity. Dlaczego Deynn wybiera perfumetki zamiast drogich produktów znanych marek? I czym właściwie różnią się od oryginału?

Perfumeria Neness istnieje na polskim rynku już od 2015 roku. Produkuje odpowiedniki popularnych perfum, o tym samym składzie i niemal identycznym zapachu. Różnica tkwi w dwóch kwestiach: opakowaniu (które ma mniejszą pojemność i inny design) oraz w cenie produktu. Każdy zapach został zamknięty w estetycznym, niewielkim flakoniku (22 ml), który zmieści się do małej torebki czy kieszeni. Sprawia to, że ulubione perfumy można mieć zawsze przy sobie, co doceniła również ambasadorka marki, prowadząca bardzo aktywny tryb życia. Blogerka podkreślała w swoich mediach społecznościowych, że perfumetki zaskoczyły ją ogromną trwałością i atrakcyjną ceną, dlatego zawsze ma jedną z nich przy sobie – również na siłowni.

Zapachy polecane przez Deynn

Spośród oferty perfumerii Neness, Marita wytypowała dwa ulubione zapachy, które szczególnie poleca swoim obserwatorom: odpowiedniki YSL Black Opium oraz Armani Si. Gwiazda Internetu nie ukrywa, że jedną z największych korzyści płynących ze skorzystania z oferty Neness jest wyjątkowo atrakcyjna cena, która pozwala na posiadanie sporej kolekcji perfum. Szeroka oferta sprawia, że możemy stworzyć własną kolekcję kilku różnych zapachów, których użyjemy zależnie od nastroju i okazji. W odróżnieniu od innych perfumetek, produkty marki Neness mają zapach wyjątkowo zbliżony do perfum oryginalnych, znanych marek.

Dzięki niewielkim opakowaniom nie musimy obawiać się, że zapach szybko się nam znudzi – możemy wypróbować wiele opcji. Poza perfumetkami, Neness oferuje również różnego rodzaju kosmetyki. Sklep online proponuje swoim klientom aż 120 zapachów dla kobiet oraz 65 przeznaczonych dla mężczyzn. Przy każdym z nich znajdziemy szczegółowy opis nut zapachowych, które zostały wykorzystane do stworzenia danej kompozycji, a także nazwę markowego produktu, na którym jest wzorowana. Oprócz tego w ofercie figurują kosmetyki do ust, paznokci, włosów, twarzy i ciała. Aby sprawdzić jakość produktów Neness, warto przetestować perfumetki samodzielnie – możliwe, że staną się idealnym zastępstwem dla droższych zapachów.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

tanie i skuteczne kosmetyki

Tanie kosmetyki kolorowe, które działają, jak markowe i drogie produkty

Ogromny rozwój rynku kosmetycznego sprawił, że w drogeriach pojawiają się coraz to nowsze produkty, które …