Anna i Łukasz Preibisz wraz z zespołem Croma Pharma Polska
Anna i Łukasz Preibisz wraz z zespołem Croma Pharma Polska | fot.: materiał partnera

5. urodziny kliniki Preibisz SkinDoctors

9 września br. w warszawskiej restauracji The Rooftop Bar odbyło się wyjątkowe spotkanie z okazji 5. urodzin kliniki dermatologii i medycyny estetycznej Preibisz SkinDoctors, której właścicielami są Anna i Łukasz Preibisz.

Spotkanie rozpoczęła prezentacja dermatologa, lekarza medycyny estetycznej Łukasza Preibisza, który razem z dziennikarzem Rafałem Bryndalem opowiedzieli o problemie medycznym, jakim jest trądzik różowaty.

Preibisz Bryndal
Łukasz Preibisz razem z dziennikarzem Rafałem Bryndalem opowiedzieli o problemie medycznym, jakim jest trądzik różowaty | fot.: materiał partnera

Następnie Doktor wraz z prowadzącą psycholożką i dziennikarką Małgorzatą Ohme przedstawił metamorfozę Pacjentki, która postawiła na bezpieczne zabiegi, w tym NUCLEOFILL od firmy Croma Pharma Polska. Goście poznali również historię jak zrodził się pomysł na powstanie kliniki! Magiczny wieczór uświetniły piękny zachód słońca na 21.piętrze z widokiem na Warszawę oraz długie rozmowy i uśmiechy gości, wśród których znaleźli się przedstawiciele mediów, influencerzy oraz zespół kliniki.

Małgorzata Ohme, Dr Łukasz Preibisz, Borys Szyc z żoną Justyną Szyc-Nagłowską, Rafał Jakobiak, Anna Preibisz
Małgorzata Ohme, Dr Łukasz Preibisz, Borys Szyc z żoną Justyną Szyc-Nagłowską, Rafał Jakobiak, Anna Preibisz | fot.: materiał partnera

Materiał partnera

Sprawdź także

salon urody

Kompozycja na cztery ręce! Zadbaj o swój wizerunek kompleksowo w najlepszym salonie urody

Lubisz wyglądać nienagannie? Zadbane dłonie, paznokcie i włosy są niezbędne w Twojej profesji? Sprawdź, jakie …