Tevamed.pl – medyczny portal informacyjny

Medycyna to dziedzina, która wymaga ciągłego doszkalania się, poszukiwania wyników badań i analiz naukowych. | fot.: Fotolia

Tevamed.pl to platforma wyposażona w najaktualniejsze kalendarium wykładów i konferencji naukowych oraz posiadająca profesjonalne zbiory tekstów i filmów poświęconych tematyce medycznej. Skierowana jest do lekarzy wszystkich specjalizacji, a pełne korzystanie z jej zasobów jest możliwe dopiero po zalogowaniu. Korzystanie z tevamed.pl to również doskonały sposób na to, by być na bieżąco ze wszystkimi innowacjami oraz najnowszymi preparatami pojawiającymi się na rynku.

Zalety korzystania z tevamed.pl

Nowoczesny i doskonale spersonalizowany serwis informacyjny tevamed.pl, jest znakomitym narzędziem do wymiany opinii ze specjalistami z całego kraju. To portal dla lekarzy o intuicyjnie zaprojektowanej strukturze, dający możliwość szybkiego dostępu do ulotek z bogatej bazy preparatów leczniczych, najnowszych wyników badań, plików tekstowych i filmów o tematyce branżowej.

Z tevamed.pl mogą również korzystać osoby niebędące lekarzami, ponieważ niektóre treści są również dostępne bez konieczności zakładania konta. Informacje te są starannie weryfikowane przez wykwalifikowany personel medyczny. Bez rejestracji można m.in.: wyszukać ulotkę preparatu medycznego lub przeczytać niektóre artykuły.

Struktura serwisu tevamed.pl

Dotarcie do wszystkich informacji na tevamed.pl przebiega sprawnie i szybko. Umożliwiają to m.in. działy, takie jak:

  • Baza wiedzy – zawierająca specjalistyczne artykuły, filmy edukacyjne oraz wykłady naukowe.
  • Katalog produktów medycznych – zawierający łatwe w użyciu narzędzia do wyszukiwania produktów.
  • Kalendarz wydarzeń – w którym umieszczane są na bieżąco nadchodzące wydarzenia medyczne.

Najświeższe informacje i ustawiczna nauka

Medycyna to dziedzina, która wymaga ciągłego doszkalania się, poszukiwania wyników badań i analiz naukowych. Lekarz musi być systematyczny i ambitny w podnoszeniu własnych kwalifikacji. Pomocne w tym może być zapisanie się na newsletter na tevamed.pl. Nie ma obaw, że wkrótce po wpisaniu adresu skrzynka zacznie być wypełniana materiałami reklamowymi. Jak można przeczytać na stronie – administrator zobowiązuje się do przesyłania newsów nie częściej niż raz w miesiącu.

JJ

Sprawdź także

przed wizytą w gabinecie medycyny estetycznej

Jak właściwie przygotować się do wizyty w gabinecie?

Medycyna estetyczna to bardzo szybko rozwijająca się dziedzina. Obok nowych produktów, urządzeń i technologii możemy …