HBO Max
HBO Max to platforma, która skupia się nie tylko na tytułach wyprodukowanych przez HBO, ale również na nowych premierach innych, uznanych na świecie producentów | fot.: stock.adobe.com

HBO MAX w Polsce – co warto wiedzieć?

Popularność platform streamingowych wzrasta z roku na rok, nic więc dziwnego, że coraz większa konkurencja na rynku wzmaga potrzebę zaprezentowania czegoś wyjątkowego, co wygra rywalizację nie tylko o pieniądze, ale też uwagę klientów. Przedstawiamy HBO Max – unowocześnioną wersję dotychczasowej platformy HBO Go. Czym dokładnie jest HBO Max? Ile będzie kosztować? Jakie produkcje będziemy mogli oglądać za pośrednictwem tej platformy? 

Co to jest HBO Max?

HBO Max to platforma streamingowa, która działa w dobrze nam znanym modelu filmów i seriali na życzenie. Coraz mniejszą uwagę zajmuje nam śledzenie telewizyjnego programu w celu natrafienia na znane i lubiane filmy. Mamy ochotę zobaczyć konkretny film? Możemy zrobić to w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu za pośrednictwem telewizora, laptopa, a nawet smartfona. HBO Max daje nam taką możliwość, podobnie zresztą jak dotychczasowa platforma HBO Go. Czym więc różnią się te dwa produkty? Przede wszystkim jakością obrazu. HBO Max gwarantuje nam całkowitą kompatybilność z technologiami 4K oraz HDR, czego nie doświadczyliśmy w HBO Go. Co więcej, zgodnie z obietnicami HBO na nowej platformie nowe kinowe produkcje będą już dostępne około miesiąc po ich premierze, co stanowi niesamowity krok naprzód. 

Ile kosztuje HBO Max?

Klienci ze Stanów Zjednoczonych już od jakiegoś czasu mogą cieszyć się przywilejem korzystania z usług HBO Max. W Polsce premiera zupełnie nowej platformy streamingowej stale zajmuje miejsce HBO GO, jest zaplanowana na 8 marca 2022 roku. A zatem już naprawdę niedużo dzieli nas od poznania prawdziwego bogactwa seriali i filmów na żądanie. To jednak, co ciekawi nas wszystkich to cena nowej usługi. Ile będzie kosztować miesięczny abonament HBO Max? Tutaj gigant może nas pozytywnie zaskoczyć. Standardowa cena usługi to 29.99 złotych, jednak HBO przewiduje bardzo atrakcyjną akcję promocyjną, która pozwoli nam znacznie obniżyć cenę usługi. Przede wszystkim pierwsza i najważniejsza promocja dotyczy dotychczasowych abonentów HBO Go. Dla tych osób abonament zmniejszy się i będzie wynosił zaledwie 19.99. Najważniejsze jest jednak to, że nie jest to promocja czasowa – taka cena będzie ustalone dożywotnio. Dodatkowo dla wszystkich klientów, którzy do końca marca zdecydują się skorzystać z usługi HBO Max, cena wynosi również 19.99. Ciekawa propozycja to możliwość zakupienia rocznego planu abonamentowego, który będzie kosztować dokładnie 234.99 złotych. To sprawia, że realnie będziemy płacili za 8 miesięcy, otrzymując w zamian 12-miesięczny dostęp do platformy. 

Co można oglądać na HBO Max?

HBO Max to platforma, która skupia się nie tylko na tytułach wyprodukowanych przez HBO, ale również na nowych premierach innych, uznanych na świecie producentów. Wystarczy wymienić takie marki jak Cartoon Network, Warner Bros, czy DC, by zdać sobie sprawę z tego, że jest to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z najnowszymi hitami kinowymi bez wychodzenia z domu. Abonenci HBO Max mogą w niedługim czasie liczyć na premiery takich hitów jak Diuna czy Matrix: Zmartwychwstanie. 

ŁNA