O ile więź emocjonalna jest w związku niezwykle istotna, o tyle nie można pomijać znaczenia pociągu fizycznego | fot.: Fotolia

Bielizna erotyczna – sexy bielizna

Spraw jej prezent bez okazji: elegancka sexy bielizna. Każda kobieta uwielbia czuć się adorowana. Panie doceniają drobne wyrazy czułości takie jak kwiaty lub małe niespodzianki bez okazji. Jeżeli więc chcesz zaskoczyć swoją wybrankę i sprawić jej radość wybierz coś, co podobać będzie się wam obojgu. Sexy bielizna na prezent? Dlaczego nie!

Nie przejmuj się faktem, że nie znasz rozmiaru biustu swojej wybranki. Bielizna erotyczna to przecież nie tylko biustonosze. W takiej sytuacji najlepszą opcją okazać mogą się eleganckie pończochy. Ten dyskretny dodatek do stroju może być noszony zarówno w dzień, jak i wieczorem każdorazowo sprawiając, że twoja kobieta poczuje się sexy. Jeżeli chcesz dodać całości trochę pikanterii dobierz także pas do pończoch. Do wyboru masz zarówno proste, eleganckie fasony, które nie będą odznaczać się pod (nawet obcisłym) biurowym strojem, jak i zniewalająco kuszące koronki, które dodadzą szczyptę pikanterii w waszej sypialni.

O ile więź emocjonalna jest w związku niezwykle istotna, o tyle nie można pomijać znaczenia pociągu fizycznego. Oba te czynniki składają się na udaną relację i wzajemnie się uzupełniają. Warto zadbać o obie ze sfer, ponieważ tylko równowaga w obu tych obszarach sprawi, że wasz płomień będzie stale podsycony. Pielęgnowanie bliskości fizycznej i emocjonalnej pozwoli wam cieszyć się sobą tak, jakby każdy kolejny dzień spędzony razem był tym pierwszym. Drobne wyrazy czułości to najlepsza droga do tego, aby twoja partnerka czuła się przy tobie wyjątkowo. Sexy bielizna podarowana w ramach miłej niespodzianki zapewni ją, że jest najważniejszą kobietą w twoim życiu, a dodatkowo utwierdzi ją w przekonaniu, że cały czas jest w twoich oczach atrakcyjna, co jest szczególnie istotne w przypadku związków z długim stażem. Nie pozwól, aby w waszej relacji pojawiła się rutyna. Dbaj o swoją partnerkę jednocześnie podgrzewając atmosferę między wami.

Jeżeli twoja partnerka czuje się pewnie w łóżku to być może ucieszy ją odważniejszy prezent? Sexy przebrania to pomysł dla tych par, które nie krępują się w sypialni swoją obecnością i są gotowe na więcej doznań. Stroje erotyczne mogą, ale nie musi sprowadzać się do przebrania pielęgniarki czy niegrzecznej sekretarki. W zależności od preferencji twojej partnerki możesz zdecydować się na coś mniej lub bardziej odważnego. Niewątpliwie warto zwrócić uwagę na kuszące koszulki ze stringami, które podgrzeją atmosferę w łóżku, a mnogość wzorów do wyboru sprawi, że będziesz mógł zaskakiwać swoją partnerkę stale na nowo – za każdym razem w inny sposób.

Panie uwielbiają piękne biustonosze i koronkowe figi. Świadomość, że w ciągu dnia pod ubraniem znajduje się sexy bielizna sprawia, że czują się one jeszcze bardziej kobieco. Subtelny i dyskretny dodatek pod postacią pasa do pończoch nie tylko dodaje pewności siebie, ale także cieszy oko – twojej partnerki i twoje. Wieczór natomiast to pora, kiedy oboje możecie pozwolić sobie na więcej. Sexy bielizna na prezent to jedna z tych rzeczy, która ucieszy was oboje. Robiąc więc kobiecie taką niespodziankę sprawiasz prezent także sobie.

Bardotti.pl Bielizna erotyczna

Materiał partnera zewnętrznego