prezent dla nauczyciela
Przed całym dniem pracy z dziećmi, poprawiania błędów i tłumaczenia zagadnień, dobrze jest wypić spokojnie filiżankę kawy lub herbaty | fot.: materiał partnera

Co wybrać na prezent dla nauczyciela lub nauczycielki?

Nauczyciele i nauczycielki odgrywają ogromną rolę zarówno w życiu naszym, jak i naszych dzieci. Nie tylko obdarowują nową wiedzą, ale też wychowują, uczą życia i wartości. Ich ciężka praca jest ważna i wspominana na długo po zakończeniu edukacji szkolnej. Ich wiedza, cierpliwość i troska zostają z nami nieraz na całe życie. Miłym gestem jest obdarowanie ulubionego pedagoga czymś, co pokaże mu, jak wdzięczni mu jesteśmy. Jak jednak wybrać prezent doskonały? Jak sprawić, żeby naprawdę docenił to, co staramy się mu przekazać? Proponujemy parę przedmiotów, które mogą w prosty sposób powiedzieć: „dziękuję”.

Do porannej kawy

Przed całym dniem pracy z dziećmi, poprawiania błędów i tłumaczenia zagadnień, dobrze jest wypić spokojnie filiżankę kawy lub herbaty. Prostym i niedrogim pomysłem na prezent dla nauczyciela będzie filiżanka ze spodkiem, którą będzie mógł postawić na biurku i cieszyć się jej subtelnym pięknem. Zdobiona kolorowymi wzorami kwiatów w ciepłych kolorach, elegancka filiżanka będzie idealna do porannego napoju lub sączenia kawy w trakcie nauczania. Jeśli budżet na prezent nie jest wysoki, śliczna filiżanka powinna doskonale wyrazić wdzięczność.

Do uraczenia gości

Jeśli klasa jest skłonna wydać na prezent nieco więcej, zastanów się nad czymś, co będzie przez nauczyciela często używane i z czego będzie mógł być dumny. Z pewnością pomyśli ciepło zarówno o rodzicach, jak i dzieciach z klasy, kiedy będzie mógł pochwalić się swoim gościom estetycznym i użytecznym zestawem do przystawek. Delikatne morskie barwy i minimalistyczny design z pewnością zaskarbią sobie uznanie gości podczas obiadu. Zestaw przykuwa uwagę i pięknie się prezentuje jako centralny punkt na stole. Starannie wykonane, wysokiej jakości miseczki można myć w zmywarce, co sprawia, że znajdą one swoje miejsce w każdej nowoczesnej kuchni. 

Do przytulnego domu

Kiedy czujesz, że wcześniej wymienione prezenty nie wystarczą, by wyrazić Twoje uznanie i wdzięczność dla nauczycielki lub nauczyciela, pomyśl o czymś, co widocznie poprawi komfort jego życia. Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza to unikatowy sposób na uczynienie czyjegoś domu przyjemniejszym miejscem. Urządzenie łączy w sobie funkcjonalność i eleganckie, nowoczesne wzornictwo, dzięki czemu idealnie wpasuje się do każdego mieszkania. Urządzenie nawilży powietrze, czyniąc je przyjemniejszym i zdrowszym, a jego subtelny styl doda pokojowi minimalistycznego piękna. Tego typu prezent jest tym cenniejszy dla nauczycieli, ponieważ korzystnie wpływa na struny głosowe – szczególnie narażone w codziennej pracy. Co lepiej wyrazi wdzięczność, niż przedmiot, który pozytywnie wpłynie na zdrowie i samopoczucie pedagoga?

Oczywiście możemy także skupić się na standardowych prezentach: kwiatach, kartkach okolicznościowych  czy albumach ze zdjęciami. Warto jednak pokazać, że znamy upodobania naszych nauczycieli oraz poczyniliśmy wysiłek w celu odnalezienia prezentu przydatnego, cieszącego oko i wpisującego się w aktualne trendy. Tego typu piękne i wysmakowane prezenty możemy znaleźć na stronie https://duka.com/pl/prezenty – skandynawska prostota i szlachetne piękno akcesoriów sprawdzą się w każdym wnętrzu oraz trafią w gusta nawet szczególnie wymagających pedagogów.

Nauczyciele i nauczycielki mają ciężką, ale ważną pracę. Kształtują młode umysły i opiekują się naszymi dziećmi przez olbrzymią część dnia. Warto od czasu do czasu przypomnieć im, jak wiele dla nas znaczą i jak niezwykle istotni są w życiu naszym i naszych najmłodszych. Niech czule wspominają czas spędzony z nami i wiedzą, jak wdzięczni jesteśmy za ich pracę i poświęcenie. Mamy nadzieję, że ten poradnik pomoże wam w wyborze idealnego podarunku dla waszych ulubionych nauczycieli.

Materiał partnera

Sprawdź także

prezent na rocznicę

Uniknij nudy w rocznicę. Sprawdzone prezenty dla dwojga, które zapewnią Wam niezapomniane wrażenia

Rocznica związku to szczególny dzień dla małżonków, niezależnie od ilości wspólnie spędzonych lat. Kwiaty, czekoladki, …