masaż erotyczny
Olejki, świece, kadzidła to wszystko świetnie sprawdza się jako towarzystwo dla masażu erotycznego | fot.: materiał partnera

Masaż erotyczny – w jakie akcesoria warto się wyposażyć?

Życie intymne nie znosi nudy. Dlatego też renomowane marki akcesoriów erotycznych proponują swoim klientom coraz to nowsze i ciekawsze zabawki. Na początku swojej przygody erotycznej nie musisz jednak rzucać się na głęboką wodę. Jeśli chcesz uatrakcyjnić wasz wspólny wieczór, możesz zacząć na przykład od masażu. 

Gadżety erotyczne 

Olejki, świece, kadzidła to wszystko świetnie sprawdza się jako towarzystwo dla masażu erotycznego. Jego głównym celem jest w końcu dostarczenie przyjemności. Dostępne na rynku erotycznym rozwiązania mają więc stymulować, pobudzać, ale i tworzyć atmosferę sprzyjającą rozluźnieniu, wzrostowi libido i ochoty na sex. Budowanie atmosfery z pomocą zapachów, wrażeń smakowych i dotykowych ma ogromne znaczenie. Jeśli jednak zależy ci na wzbogaceniu masażu o dodatkowe atrakcje, do wyboru masz bardzo ciekawe produkty erotyczne. Z pewnością panów mogą zainteresować kategorie intymnych masażerów. Świetnie sprawdzają się one jako uzupełnienie klasycznego masażu wykonywanego przez partnerkę, a jednocześnie częste ich stosowanie pozwoli lepiej kontrolować wytrysk, a także wzmocni orgazm. Paniom polecamy natomiast między innymi kulki gejszy. To gadżet, który daje wiele przyjemności, a jednocześnie idealnie sprawdza się w masażu mięśni Kegla. Na temat gadżetów erotycznych więcej dowiedzieć się możesz w sklepie z tego typu akcesoriami. Śledź ofertę sklepów internetowych, korzystaj z pomocy ekspertów i nie bój się eksperymentować w łóżku. 

Akcesoria do masażu erotycznego 

Najpopularniejsze akcesoria do masażu erotycznego to wszelkiego rodzaju olejki. Idealnie sprawdzają się one do masażu relaksującego, pobudzającego, stymulującego. W zależności od efektu, jaki chcesz uzyskać, możesz wybrać bardzo różne zapachy tego typu produktów. W ofercie znajdziesz na przykład wyciszający olejek lawendowy lub słodką truskawkę, ale także mocno pobudzające piżmo, które jest jednym z silniej działających afrodyzjaków. Warto także zwrócić uwagę na olejki jadalne, które od klasycznego masażu pozwalają przejść do znacznie bardziej intymnego kontaktu. Do wyboru masz także żele ułatwiające poślizg, które świetnie sprawdzają się w masażu części intymnych. Ciekawy produkt to świeca do masażu. Jej zapalenie sprawia, że w pomieszczeniu szybko zaczyna się unosić wyjątkowy zapach. Jednocześnie ciepło rozgrzewa świecę i sprawia, że ze stałej konsystencji robi się płynna. Taki ciepły olejek możesz wykorzystać już bezpośrednio do masażu, wywołując tym samym u partnera lub partnerki wyjątkowo przyjemne doznania. 

Materiał partnera