banknoty 200 pln
Firmy pozabankowe kuszą swoich klientów wieloma rzeczami. Najważniejszą z nich jest fakt, że nie musimy wychodzić z domu | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Pożyczka ze złą historią kredytową

Czy osoby ze słaba historią kredytową mają szanse na otrzymanie pożyczki lub kredytu? Jeśli staramy się o finansowanie w bankach to w większości przypadków nasza aplikacja zostanie odrzucona. Dla banków bardzo ważna jest dobra historia kredytowa, bez żadnych wcześniejszych zaległości. Zaś jeśli wypełnimy wniosek online w firmach pozabankowych nasza szansa na otrzymanie pieniędzy ze złą historią jest znacznie większa.

Firmy pozabankowa dla osób bez zdolności

Od kilkunastu lat w Polsce istnieją instytucje pozabankowe, które w swojej ofercie mają kredyty czy pożyczki dla osób bez zdolności. Nasza historia kredytowa w takim przypadku nie ma znaczenia. Oczywiście, nie jest tak że każda firma finansowa udzieli na pożyczki. W rankingu pożyczek dla zadłużonych https://pozyczka4you.pl/  możemy znaleźć tych pożyczkodawców, dla których nasza zdolność nie jest ważna.

Jednak aby otrzymać taki zastrzyk gotówki musimy spełnić kilka podstawowych warunków:

  • musimy posiadać dowód osobisty;
  • aktywny numer telefonu;
  • polskie obywatelstwo wraz z adresem zameldowania;
  • konto bankowe w polskim banku.

Dodatkowo nasze źródła dochodu będą miały duże znaczenie. Im więcej pieniędzy wpływa na nasze konto, tym lepiej wyglądamy w oczach pożyczkodawcy. Pieniądze z umowy o pracę, zlecenie, zasiłki, alimenty, świadczenia rodzinne a nawet 500 plus. Te wszystkie elementy będą miały znaczenie przy ocenie naszego wniosku.

Również czas od kiedy otrzymujemy pieniądze na konto będzie brane pod uwagę. Jeśli mamy dopiero od miesiąca pensje, to jest to zbyt krótki okres i możemy w takim przypadku być odrzuceni. Jeśli zaś od dłuższego czasu regularnie otrzymujemy na konto wpływy to działa to tylko na naszą korzyść.

Bez zaświadczeń i formalności

Firmy pozabankowe kuszą swoich klientów wieloma rzeczami. Najważniejszą z nich jest fakt, że nie musimy wychodzić z domu. Wniosek wypełniamy przez Internet a pieniądze otrzymujemy na konto. Kolejną zaletą jest brak zaświadczeń. Nie musimy wysyłać żadnych potwierdzeń od pracodawcy jak i również wypełniać wielu dokumentów. Brak formalności znacznie przyspiesza cały proces wnioskowania o pożyczkę. Dlatego tak wielu klientów korzysta z pożyczek online. Codziennie tysiące wniosków pożyczkowych jest akceptowane. Coraz więcej osób jest zainteresowane szybką gotówką, która pomaga w wielu sytuacjach losowych.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

pożyczka

Jakie dane są potrzebne do wzięcia pożyczki?

Obecnie uzyskanie pożyczki gotówkowej jest proste i nie wymaga wielu formalności, a cały proces zazwyczaj …