Miniaturowy koszyk zakupowy
Wybór pożyczki, która wspomoże nasz budżet bywa trudny. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Pożyczki ratalne – nie tylko na świąteczne prezenty

Okres przedświąteczny to często nie tylko gorączkowe przygotowywania, ale również analizowanie stanu domowych finansów.

Zakupy spożywcze, ozdoby a wreszcie prezenty dla bliskich osób – wszystko to sprawia, że stan konta błyskawicznie się zmniejsza. W takiej sytuacji dobrym pomysłem wydaje się pożyczenie pieniędzy. Warto jednak robić to odpowiedzialnie a więc wybierać taki rodzaj pożyczki, który nie obciąży nas w przyszłości.

Jaką pożyczkę warto wybrać?

Obecnie pieniądze możemy pożyczać z wielu źródeł. Nie wszystkie są jednak dopasowane do naszych aktualnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Przykładem mogą być kredyty gotówkowe udzielane przez banki. Są to atrakcyjne finansowo oferty jednakże w czasie gorączkowych przedświątecznych przygotowań duża ilość formalności oraz długi czas oczekiwania na decyzję sprawiają, że dla wielu z nas zwyczajnie nie jest to komfortowe rozwiązanie.
Podobnie sprawa wygląda z popularnymi choć groźnymi chwilówkami. Są co prawda dostępne od ręki dla większości z nas, ale jednocześnie są również drogie. Co więcej, wymagają od nas jednorazowej spłaty co bywa sporym obciążeniem.

Pożyczka ratalna – poznaj zalety

Słowem, wybór pożyczki, która wspomoże nasz budżet bywa trudny. Na szczęście istnieje alternatywa, która oferuje między innymi firma Assa Polska. To pożyczka ratalna dostępna online. Łączy ona w sobie to co najlepsze w pożyczkach pozabankowych i kredytach. Mówiąc najprościej – jest łatwo dostępna, aby ją otrzymać nie musimy przedstawiać zaświadczeń o dochodach.

Co więcej, pieniądze otrzymujemy na konto już po kilkunastu minutach od złożenia wniosku. Jednocześnie jednak pożyczki ratalne nie są drogie a dogodna ratalna forma spłaty nie obciąża budżetu. Jest to więc rozwiązanie na problemy finansowe nie tylko w przedświątecznym okresie. Nic więc dziwnego, że opinie o Assa Polska są bardzo pochlebne. Jeśli więc poszukujesz pożyczki, która podreperuje twój domowy budżet – pożyczka ratalna jest rozwiązaniem, które warto rozważyć.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

doradca finansowy

Czym zajmuje się doradca finansowy? 

Doradca finansowy w Białymstoku to specjalista, który zajmuje się pomaganiem klientom w zarządzaniu ich finansami. …