Miniaturowy koszyk zakupowy
Wybór pożyczki, która wspomoże nasz budżet bywa trudny. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Pożyczki ratalne – nie tylko na świąteczne prezenty

Okres przedświąteczny to często nie tylko gorączkowe przygotowywania, ale również analizowanie stanu domowych finansów.

Zakupy spożywcze, ozdoby a wreszcie prezenty dla bliskich osób – wszystko to sprawia, że stan konta błyskawicznie się zmniejsza. W takiej sytuacji dobrym pomysłem wydaje się pożyczenie pieniędzy. Warto jednak robić to odpowiedzialnie a więc wybierać taki rodzaj pożyczki, który nie obciąży nas w przyszłości.

Jaką pożyczkę warto wybrać?

Obecnie pieniądze możemy pożyczać z wielu źródeł. Nie wszystkie są jednak dopasowane do naszych aktualnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Przykładem mogą być kredyty gotówkowe udzielane przez banki. Są to atrakcyjne finansowo oferty jednakże w czasie gorączkowych przedświątecznych przygotowań duża ilość formalności oraz długi czas oczekiwania na decyzję sprawiają, że dla wielu z nas zwyczajnie nie jest to komfortowe rozwiązanie.
Podobnie sprawa wygląda z popularnymi choć groźnymi chwilówkami. Są co prawda dostępne od ręki dla większości z nas, ale jednocześnie są również drogie. Co więcej, wymagają od nas jednorazowej spłaty co bywa sporym obciążeniem.

Pożyczka ratalna – poznaj zalety

Słowem, wybór pożyczki, która wspomoże nasz budżet bywa trudny. Na szczęście istnieje alternatywa, która oferuje między innymi firma Assa Polska. To pożyczka ratalna dostępna online. Łączy ona w sobie to co najlepsze w pożyczkach pozabankowych i kredytach. Mówiąc najprościej – jest łatwo dostępna, aby ją otrzymać nie musimy przedstawiać zaświadczeń o dochodach.

Co więcej, pieniądze otrzymujemy na konto już po kilkunastu minutach od złożenia wniosku. Jednocześnie jednak pożyczki ratalne nie są drogie a dogodna ratalna forma spłaty nie obciąża budżetu. Jest to więc rozwiązanie na problemy finansowe nie tylko w przedświątecznym okresie. Nic więc dziwnego, że opinie o Assa Polska są bardzo pochlebne. Jeśli więc poszukujesz pożyczki, która podreperuje twój domowy budżet – pożyczka ratalna jest rozwiązaniem, które warto rozważyć.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

karta debetowa

Jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy to rozwiązanie dla osób, które poszukują szybkiej gotówki na dowolne cele – wakacje, …