Bank
Jak banki zachęcają do skorzystania z ich usług? | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Promocje bankowe – jak banki zachęcają do skorzystania z ich usług?

Korzystanie z dostępnych promocji jest dobrym rozwiązaniem, jeśli chcemy jak najwydajniej zarządzać własnym budżetem domowym. Wszak każdemu z nas zależy przede wszystkim na oszczędzaniu, by w przyszłości móc skutecznie pomnożyć swój kapitał.

Promocje bankowe

Poza dość popularnymi wśród konsumentów promocjami na produkty spożywcze, odzież czy sprzęt AGD, obecnie również banki oferują atrakcyjne promocje – sprawdź na pozyczkowy-portal.pl – mające na celu przyciągnięcie klientów. W dzisiejszych czasach banki starają się być coraz bardziej konkurencyjne i atrakcyjne dla swoich potencjalnych klientów. Robią wszystko, by zdobyć nowe osoby, które będą korzystały z ich usług. W związku z tym oferują nie tylko darmowe konta, bezpłatne wypłaty z bankomatów czy przelewy internetowe, ale też szereg innych dodatków.

Jakie bonusy oferują banki?

Niektóre banki dają pieniądze za założenie konta. Wystarczy otworzyć rachunek w danym banku, przelewać na niego pewną kwotę pieniędzy (zazwyczaj jest to kilkaset złotych) i korzystać z tego konta np. przez zaledwie 3 miesiące, by już po tak krótkim czasie otrzymać nawet 300 zł. Taki prezent od banku można ciekawie spożytkować, dlatego jest to bardzo atrakcyjna oferta. Niektóre banki dodatkowo wymagają, aby na nasze nowe konto nie tylko wpływała pewna comiesięczna suma, ale także, by na rachunku zachodziły operacje na ustaloną kwotę. Jednak nie wszystkie banki mają ten drugi wymóg, więc jeśli zakładamy nowe konto tylko po to, by dostać kilkaset złotych za darmo, to należy zwrócić na to uwagę i porównać ze sobą propozycje różnych firm.

Równie ciekawą ofertą są dodatkowe zniżki dla klientów danego banku. Posiadając kartę płatniczą, mogą oni dostać specjalne rabaty w sklepach z odzieżą, obuwiem, kosmetykami czy w sklepach internetowych. W ten sposób można w bardzo łatwy sposób zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie.

Zainteresowały cię powyższe okazje? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź jeszcze inne, najlepsze promocje bankowe w sieci!

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

doradca finansowy

Czym zajmuje się doradca finansowy? 

Doradca finansowy w Białymstoku to specjalista, który zajmuje się pomaganiem klientom w zarządzaniu ich finansami. …