świąteczna dziewczyna
Ubieranie choinki to dla wielu bardzo ważny element świąt. Rodziny z chęcią stroją swoje drzewka w rodzinnej atmosferze, ciesząc się z tej niezwykłej chwili | fot.: materiał partnera

Choinka sztuczna LED – pomysły na dekorację wnętrza

Choinka to tradycyjny symbol Bożego Narodzenia, który co roku pojawia się we wszystkich domach. Niektórzy wybierają choinki sztuczne zaś inni prawdziwe. Każda z nich przystrajana jest w kolorowe bombki, łańcuchy i światełka. Choinki sztuczne LED, to świetny pomysł na aranżacje wnętrza. Nie musisz martwić się zaplątanymi, przepalonymi łańcuchami świetlnymi. Poznaj pomysły na dekorację wnętrza z tym niezwykłym drzewkiem.

Sposoby na dekoracje choinki sztucznej LED

Ubieranie choinki to dla wielu bardzo ważny element świąt. Rodziny z chęcią stroją swoje drzewka w rodzinnej atmosferze, ciesząc się z tej niezwykłej chwili. Niektórzy wolą proste rozwiązania i wykorzystują ozdoby, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Inni wyciągają z szafy te, które zakupili kilka lat temu. Są i też tacy, którzy pragną dostosować tę dekorację do swojego wnętrza, marzy im się spójność, która idealnie będzie pasować do ich mieszkania lub domu. Przedstawimy Ci kilka sposobów, dzięki którym będziesz mógł zachwycić swoich bliskich i wzbogacić swój wystrój.

Styl skandynawski

Styl skandynawski, to nic innego jak jasne barwy, naturalne dodatki. To minimalistyczny, ale również nowoczesny charakter. Jeżeli zapragniesz, tak udekorować swoją choinkę, to pamiętaj o białych dodatkach – bombki i łańcuchy. Z pewnością będą prezentować się oryginalnie na intensywnej zieleni. Biel jako uniwersalny odcień, idealnie sprawdzi się do każdego wnętrza, nie wzbudzając chaosu. Możesz pokusić się o dekoracje z naturalnego drewna, zachowane w jasnych tonach, to również wspaniała część stylu skandynawskiego. Ważne jest, aby nie przesadzić z ich ilością, ponieważ konwekcja nordycka charakteryzuje się przede wszystkim minimalizmem.

choinka świąteczna
Zrezygnuj ze starych i niepasujących do siebie bombek i ozdób. Zastąp je kolorami, które najbardziej kojarzą się ze świętami – czerwony, złoty, zielony | fot.: materiał partnera

Styl klasyczny

To styl, który zazwyczaj wybiera najwięcej rodziny. Jest prosty, a także tradycyjny. Jednak można do niego podejść nieco inaczej niż zwykle. Zrezygnuj ze starych i niepasujących do siebie bombek i ozdób. Zastąp je kolorami, które najbardziej kojarzą się ze świętami – czerwony, złoty, zielony. Mogą być one o różnych, wymyślnych kształtach. Jeżeli zależy Ci na zachowaniu spójności, wybierz wszystkie ozdoby w tym samym kolorze i ubierze swoją sztuczną choinkę LED w jednej, określonej kolorystyce. Będzie klasycznie i prosto, a zarazem nowocześnie i elegancko.

Styl górski

W święta klimat górski udziela się jeszcze bardziej. Wielu osobom święta kojarzą się z ciepłym klimatem górskim, który można odczuć w naszych polskich górach. Wyobraź sobie niezwykłą, drewnianą chatkę, kominek, ciepłe kapcie, a za oknem niesamowity widok zaśnieżonych gór. Do tego typu wnętrza najlepiej sprawdzi się choinka o stonowanej kolorystyce. W tym przypadku drewniane ozdoby będą strzałem w dziesiątkę. Mogą być o różnych kształtach – aniołki, renifery, mikołaje, szyszki itp. Dodaj do całości plecionki z wikliny, które możesz pomalować na jasną, zarazem ciepłą barwę.

Gdzie znaleźć sztuczną choinkę LED?

Zanim zdecydujesz się na wybrany styl, warto wcześniej znaleźć odpowiednią sztuczną choinkę LED. Dzięki temu kwestie światełek będziesz mieć z głowy, a Twoje drzewko rozpromieni się na tysiące niesamowitych promieni świetlnych. Oneled.pl to sklep, w którym znajdziesz niezwykłe rozwiązania i pomysły LED, w tym także choinki. Możesz wybrać odpowiedni dla siebie kolor – czerwony, zielony, biały, a nawet połączenie dwóch barw. Tego typu drzewka są z pewnością energooszczędne, więc nie musisz się martwić, gdy zostawisz ją włączoną na całą noc. Są również bezpieczne zarówno dla zwierząt jak i ludzi, łatwe w montażu oraz cechuje ich zaskakująca żywotność. Możesz mieć zatem pewność, że choinka potowarzyszy Ci przez najbliższe kilka świąt. Choinka sztuczna LED posiada aż 30 włókien światłowodowych, które generują różnorodne światło. Spraw by święta Twojej rodziny były magiczne i pełne radości.

Materiał partnera