Biżuteria Ania Kruk
W ofercie butiku Ania Kruk znajdziesz wiele innych pozłacanych pierścionków, wpisujących się w mroźny klimat. | fot.: aniakruk.pl

Pozłacane pierścionki na zimowy czas

Pierścionki jedna z  najczęściej noszonej biżuterii przez kobiety. Te niepozorne dodatki towarzyszą nam już od lat szkolnych, kiedy po raz pierwszy zastąpiłyśmy jadalne, cukierkowe ozdoby, obrączkami z kolorowymi oczkami. Obecnie, choć czas szkolny mamy już za sobą, wciąż kochamy błyskotki na palce. Zwłaszcza, gdy występują one w pozłacanej formie, która jest wyjątkowo stylowa. Sprawdź, jakie modele pierścionków wybraliśmy dla Ciebie na zimę.

Secret Królowej Śniegu – ażurowy pierścionek

W mroźne dni nie należy rezygnować z puchowej kurtki i futerkowego kaptura, które utrzymują nasze ciepło. Jednak oprócz licznych zalet, zimowa garderoba ma też wadę: przysłania naszą biżuterię. Jak zatem wyeksponować dodatki, nie wystawiając jednocześnie szyi na chłód i nie odsłaniając uszu? AK Team znalazł odpowiedź: pokaż wszystkim swoje pierścionki! To najlepszy sposób na pozostanie stylową, nie ryzykując zachorowania na grypę. Rękawiczki proponujemy zostawić w domu. Kiedy zrobi się naprawdę zimno, ręce możesz ukryć w ocieplanych kieszeniach płaszcza czy kurtki. W międzyczasie, na każdym kroku będą widoczne pierścionki, które założysz.

W kolekcji Secret znalazł się model zasługujący na wyróżnienie zimową porą. Jest to pierścionek z szerokim, ażurowym elementem w owalnym kształcie. Ozdoba wykonana została z mosiądzu, który następnie pokryto 24 – karatowym złotem. Ażurowe wycięcia są klasyczne i nad wyraz eleganckie. Słowem: godne miana królewskich. Można wśród nich wyróżnić wzory uformowane w kwiaty, ale większość pierścionka ozdabiają abstrakcyjne, fantazyjne linie. Pierścionek na wysokości wytwornego elementu ma aż 3 cm szerokości, lecz nie zasłania całkowicie skóry, pozwalając jej oddychać. Do wyboru jest pięć rozmiarów, a w każdym z nich ozdoba prezentuje się równie zjawiskowo.

pierscionek mbi-pm0010z
fot.: aniakruk.pl

Kochamy zimę! – kryształowe wyznanie miłości

Ze wszystkich pór roku trzeba czerpać maksimum radości. Dlatego warto jest czasem podkreślić, że w każdej sytuacji potrafimy myśleć pozytywnie. Świetnym sposobem na zaakcentowanie tego, jak bardzo cieszymy się z nadejścia zimy, jest założenie biżuterii z motywem serc, najlepiej kilku i koniecznie kolorowych. Te warunki spełnia uroczy pierścionek z barwnej kolekcji Aida, w której dominuje piękno kryształów.

Ozdobę pokryto równomierną warstwą różowego złota, przez co zyskała ona nowy charakter; bardziej dziewczęcy niż przy tradycyjnych, żółtych formach. Najmocniejszym punktem dodatku są gładkie serduszka z kryształów Swarovskiego. Mają one fioletowy kolor, bardzo modny w zimowym sezonie. Co ciekawe, sercowe elementy nie zostały umocowane na środku pierścionka, ale na jego końcach. Model jest otwarty i regulowany, a kryształki różnej wielkości dekorują go z obu stron, płynnie się uzupełniając. Taki pierścionek będzie oryginalnym wyznaniem miłości, na przykład zimie, która na parę miesięcy opanowała nasz świat.

pierscionek slt-ps0510r
fot.: aniakruk.pl

W ofercie butiku Ania Kruk znajdziesz wiele innych pozłacanych pierścionków, wpisujących się w mroźny klimat. Możesz je nosić po kilka sztuk, tworząc zestawy z różnorodnych elementów z rozmaitych kolekcji. Dobre wrażenie zrobi też jedna ozdoba, dopasowana do Twojego charakteru. Na każdy dzień przygotuj inne dodatki, biorąc pod uwagę stylizację i temperaturę za oknem. Kiedy termometry wskażą bardzo dużo na minusie, nie zapomnij o rękawiczkach! Pierścionkami pochwalisz się w pracy albo na randce. Pamiętaj, że biżuteria na palce podkreśla piękno dłoni. Dbaj o nawilżenie skóry i dopracuj zimowy manicure. Po pierścionki pozłacane zapraszamy na: https://aniakruk.pl/pierscionki/pozlacane.html.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

naszyjnik z pereł

Najpiękniejsza biżuteria – perły. Doskonały prezent na Dzień Matki

Maj jest tym miesiącem, w którym poszukujemy idealnego prezentu na Dzień Matki. Jeśli mają Państwo …