drewniany model statku
Modele Amati to produkty, które przede wszystkim zachwycają dokładnym odwzorowaniem najdrobniejszych elementów konstrukcji statków i łodzi | fot.: tsock.adobe.com

Modele Amati – drewniane okręty

Modelarstwo to wspaniała pasja, która niejednokrotnie wymaga ogromnej cierpliwości i precyzji. Co więcej, jest to wyjątkowo interesująca propozycja spędzania wolnego czasu, która pozwala na oderwanie myśli od przykrych, codziennych spraw. Drewniane modele cieszą się ogromną popularnością i uznaniem wśród miłośników modelarstwa na całym świecie. Poznajmy modele Amati, które zachwycają najbardziej wymagających znawców modelarstwa. Ciekawi? Zaczynamy!

Amati – poznajmy się 

Amati to włoskie przedsiębiorstwo, które zostało założone w 1879 roku w Turynie. Jego historia to długa i barwna opowieść. Od ponad 130 lat Amati oferuje najlepsze, najbardziej zaawansowane technicznie modele. Konikiem firmy są drewniane modele statków różnego rodzaju, które zachwycają dbałością o każdy, najmniejszy detal.

Różnorodność 

Modeli Amati możemy odnaleźć naprawdę sporo. Do naszej dyspozycji pozostają historyczne okręty, galeony, fregaty, szkunery, jak również współczesne jachty sportowe czy starki parowe. Aż chce się powiedzieć ” do wyboru, do koloru!”. Dzięki tak ogromnemu przekrojowi modelów Amati, każdy odnajdzie konkretny egzemplarz dostosowany do własnych, indywidualnych upodobań i preferencji. 

W czym tkwi sekret popularności modeli Amati?

Modele Amati to produkty, które przede wszystkim zachwycają dokładnym odwzorowaniem najdrobniejszych elementów konstrukcji statków i łodzi. Co więcej, bez względu na rodzaj modelu który wybierzemy, każdy odznacza się ponadprzeciętną jakością materiałów, a praca z jego wykorzystaniem to przyjemność w czystej postaci. Te cechy sprawią, że modele Amati miłośnicy modelarstwa kochają od pierwszego wejrzenia.

Dla kogo dedykowane są modele marki Amati?

Włoska firma Amati oferuje modele zarówno dla zaawansowanych modelarzy, jak i dla osób, które chcą spróbować swoich sił i rozpoczynają dopiero swoją przygodę z modelarstwem. Każdy model Amati wyposażony jest w obrazkową instrukcję oraz plan montażowy, dzięki którym satysfakcjonujące sklejenie konstrukcji staje się o wiele prostsze. 

Funkcjonalność i design

Oprócz doskonałej zabawy, modele Amati stanowią unikatową i oryginalną dekorację. Satysfakcja, że sklejono je samemu jest bezcenna. Co więcej, stylowe modele to także idealny pomysł na wyjątkowo oryginalny prezent. Rzeczy, które są powszechnie dostępne dla każdego, tracą na wartości. Modele Amati pozwalają na samodzielne wykonanie mini arcydzieł, które będą cieszyć oko przez długi czas. 

Jeśli poszukujesz modeli drewnianych statków najwyżej jakości, postaw na markę Amati, a z pewnością nie będziesz żałować. Do dzieła!

Materiał partnera