malowanie po numerkach
W przeciwieństwie do malowania obrazów według własnej wyobraźni lub skomplikowanych obrazów martwej natury, malowanie po numerach to zabawa dla każdego! | fot.: materiał partnera

Stwórz oryginalną dekorację swojego domu malując po numerach

Masz dość oglądania telewizji? Malowanie po numerach to kreatywna zabawa dla całej rodziny, która zadowoli zarówno najbardziej wymagających dorosłych, jak i dzieci. Rezultatem jest piękny obraz, którym możesz udekorować swoje mieszkanie!

Czym jest malowanie po numerach?

To nowy trend w 2020 i 2021 roku dla miłośników czynności artystycznych. W przeciwieństwie do malowania obrazów według własnej wyobraźni lub skomplikowanych obrazów martwej natury, malowanie po numerach to zabawa dla każdego! Dzięki prostemu systemowi, polegającemu na kolorowaniu ponumerowanych na płótnie z nadrukowanym motywem farbami o odpowiednich numerach, możesz i Ty zacząć tworzyć zapierające dech w piersiach obrazy!

Wybierzesz do malowania naturalną scenerię, która upiększy Twoje mieszkanie, czy może obraz z ulubioną gwiazdą filmową? Zależy od Ciebie. A jeżeli pragniesz czegoś oryginalnego, czego nikt inny nie ma, możesz także stworzyć obraz do malowania po numerach z własnego zdjęcia. Swój dom możesz ozdobić na przykład kolorową galerią wspomnień z wakacji.

malowanie po numerach
Zasady malowania po numerach są tak proste, że ​​zrozumie je nawet małe dziecko | fot.: materiał partnera

Specjalne motywy dla dorosłych i dla dzieci

Czy to naprawdę zabawa dla każdego? Zasady malowania po numerach są tak proste, że ​​zrozumie je nawet małe dziecko. Potrzebna jest jednak wystarczająca cierpliwość. Czy odważysz się wyruszyć w artystyczną podróż z pędzlem w dłoni?

Najbardziej wymagające motywy o dużych rozmiarach z setkami różnokolorowych pól to wyzwanie nawet na kilka tygodni. Dlatego niektórzy producenci specjalizują się w łatwych, nieskomplikowanych motywach z dużymi polami, które potrafisz malować bez pośpiechu w jeden wieczór. Świetnie sprawdzą się również dla dzieci, które mają do wyboru dziesiątki typowo dziecięcych motywów (Malowanie po numerach dla dzieci), takich jak ich ulubieni bohaterowie z bajek czy zwierzęta.

malowanie po numerach
Malowanie po numerach dostarczy Ci przyjemne odprężenie po dniu pełnym stresu i przedstawia relaks dla ciała i umysłu | fot.: materiał partnera

Niekończąca się zabawa i benefity

Boisz się, że z biegiem czasu malowanie Cię znudzi, podobnie jak większość gier planszowych, które od jakiegoś czasu leżą w Twoim domu? Dzięki coraz większej liczbie motywów zawsze będziesz się dobrze bawić. Niezależnie od tego, czy pociąga Cię sztuka abstrakcyjna, prace znanych artystów, motywy romantyczne, znane gwiazdy, ciekawe miejsca na całym świecie, czy nawet architektura, z każdym pokolorowanym polem rośnie chęć dokończenia całego obrazu. Możesz łatwo wpaść w wir koncentracji, gdzie minuty stają się godzinami, a godziny dniami lub wieczorami.

Malowanie po numerach dostarczy Ci przyjemne odprężenie po dniu pełnym stresu i przedstawia relaks dla ciała i umysłu. Jest idealnym towarzyszem zarówno spędzania czasu sam na sam, jak i urozmaicenia życia rodzinnego. Poza tym to wspaniały prezent. Co powiesz na podarowanie oryginalnych wspomnień do pokolorowania komuś bliskiemu? A może już gotową, pokolorowaną dekorację do mieszkania, z której wręcz bije Twoje poświęcenie i czas spędzony malowaniem?

Materiał partnera

Sprawdź także

Rama drewniana

Rama drewniana – jak wykorzystać jej potencjał?

Drewniane obramowanie obrazu wydaje się jednym z najbardziej uniwersalnych, tradycyjnych i jednocześnie – mało inwazyjnych …