5 prostych drinków, którymi uwiedziesz kobietę

Aby przygotować ten drink, potrzebne będą Ci rum, syrop cukrowy, limonka, mięta, woda (koniecznie gazowana) oraz kruszony lód. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Kobieta – synonim piękna i delikatności. Dlatego też, jeśli chcesz kobiecie zaserwować drinka, musisz pamiętać, by w pewien sposób wpisywał się on w kobiecy charakter. To nie może być mocny napój, który powali ją z nóg, czy napój o bardzo intensywnym zapachu alkoholu. Poniżej omawiamy pięć prostych drinków, które doskonale wpisują się w kobiece poczucie smaku.

Kokos i pomarańcza, czyli Cocoo

Najprostszym i uwielbianym wręcz przez kobiety połączeniem jest drink na bazie likieru kokosowego oraz soku pomarańczowego. Aby go wykonać należy dobrze odmierzyć proporcje 1:1 i połączyć je z kostkami lodu. Całość wystarczy wymieszać i gotowe. Jeśli uznasz, że drink jest słaby, zawsze możesz wzmocnić go odrobiną czystej wódki bądź też rumu.

Mojito – słodycz i orzeźwienie

Aby przygotować ten drink, potrzebne będą Ci rum, syrop cukrowy, limonka, mięta, woda (koniecznie gazowana) oraz kruszony lód. Zacznij od pokrojenia limonki na ćwiartki, po czym dwie umieść w wysokiej szklance. Do tego dodaj 6 liści mięty i razem ugnieć. Gdy aromaty i smaki połączą się, wlej syrop cukrowy i zamieszaj, aż się rozpuści. Teraz czas na wypełnienie szklanki kruszonym lodem, 40 ml rumu oraz wodą. Orzeźwiający cytrus i mięta przełamią mocny smak i zapach rumu a cukier zbilansuje kwaskowaty posmak.

Gliniarz z Miami

Jeśli chcesz zaskoczyć kobietę nie tylko smakiem drinka, ale także jego barwą, koniecznie przygotuj Gliniarza z Miami, którego błękit z pewnością jej się spodoba. Do jego przygotowania potrzebujesz jeden kieliszek likieru kokosowego, tyle samo likieru Blue Curacao oraz dwa kieliszki soku ananasowego. Wyśmienity smak i bajeczny kolor – czy może być lepsze połączenie?

Sex on the beach

To niezwykle przyjemny w smaku i  ciekawy kolorystycznie drink, który uwielbiają kobiety na całym niemal świecie. Do jego przygotowania będziesz potrzebować 40 ml wódki, 20ml soku brzoskwiniowego, 40ml soku pomarańczowego, 40 ml soku żurawinowego oraz kostki lodu. Wszystkie płynne składniki, prócz soku żurawinowego, należy wlać do szejkera, czy też zakręcanego słoika i delikatnie wymieszać, a następnie przelać do szklanki w połowie wypełnionej lodem. Gdy drink się ustoi powoli dolewa się sok żurawinowy, który delikatnie opadając na dół pozostawi efekt tonowania barwy.

Tiffany

Tiffany to kolejny wspaniały drink, idealny dla kobiet. By go przygotować potrzebujesz pół kieliszka wódki (najlepiej cytrynowej), pół kieliszka soku pomarańczowego oraz kilka kropli likieru Blue Curacao. Ważne, aby ten drink przygotować bezpośrednio w kieliszku, z którego będzie spożywany. W pierwszej kolejności należy wlać wódkę, a następnie sok i dopiero, gdy one się połączą delikatnie dodać likier. Dzięki temu likier będzie dwukolorowy (na górze zielony odcień, na dole delikatny odcień soku).

Elegancko podane i w odpowiedniej ilości drinki, z pewnością pomogą Ci oczarować kobietę. A gdy spróbuje, będzie zachwycona. Musisz tylko zadbać o to, by alkohol i soki były najwyższej jakości. Na szczęście na polskim rynku mamy kilku wspaniałych dystrybutorów alkoholi, jak np. http://alkohole.eurocash.pl, którzy każdego dnia dostarczają do hurtowni i sklepów najlepsze alkohole z całego świata.

Materiał partnera zewnętrznego

 

Sprawdź także

detoks alkoholowy

Detoks alkoholowy w Warszawie – szybka ulga w kacu

Z kacem zmagała się zapewne większość z nas. Ogólne zmęczenie i rozbicie, nadwrażliwość na bodźce …