obrazy na płótnie
Przez lata gromadzimy wiele wspaniałych zdjęć, które przywołują ciepłe wspomnienia. Warto wybrać spośród nich kilka cenniejszych i wykorzystać je do stworzenia obrazu na płótnie | fot.: materiał partnera

Obrazy na płótnie 

Obrazy na płótnie lub inaczej fotoobrazy stały się modnym dodatkiem i stanowią piękne dekoracje ścienne w wielu domach i mieszkaniach. Obraz na płótnie może dopełnić styl wnętrza oraz sprawić, że pomieszczenia zyskają bardziej osobistego charakteru. Czym dokładnie są obrazy na płótnie? Są to drukowane obrazy na prawdziwym płótnie i zamocowane na krośnie malarskim. Obraz zostaje stworzony w oparciu o wybrane zdjęcie lub grafikę. W ten sposób powstaje wymarzony obraz, który można powiesić według wizji i potrzeby np. w salonie, jadalni, sypialni czy pokoju dziecka. Dlaczego obrazy na płótnie cieszą się coraz większą popularnością? Tego typu obraz jest alternatywą dla obrazu malowanego ręcznie i jednocześnie połączeniem tradycji z nowoczesnością. Dodatkowo obrazy wykonane są przy za pomocą wysokiej jakości tuszy, co gwarantuje ich trwałość.  

Obrazy na płótnie z okazji ślubu

Obraz na płótnie z powodzeniem może być wykorzystany przy okazjach związanych ze ślubem. Szeroki wybór wzorów daje naprawdę wiele możliwości. Wiele młodych par decyduje się na wykonanie takiego obrazu jako podziękowanie dla rodziców lub świadków. To także sprawdzony sposób na prezent z okazji rocznicy własnego ślubu, rodziców czy dziadków. Dobrym pomysłem jest wykonanie dla siebie pamiątki, wykorzystując zdjęcia z własnego ślubu.

Dekoracje ścienne z rodzinnych zdjęć

Przez lata gromadzimy wiele wspaniałych zdjęć, które przywołują ciepłe wspomnienia. Warto wybrać spośród nich kilka cenniejszych i wykorzystać je do stworzenia obrazu na płótnie, który wyeksponuje je w naszym domu. Można również połączyć np. zdjęcia z wakacji w kolaż i co roku dodawać nowy obraz na ścianę, tworząc w ten sposób spójną kompozycje. To również wspaniała propozycja, aby z rodzinnych zdjęć zrobić prezent na Boże Narodzenie, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Matki i Ojca, Walentynki itp. 

Prezent na urodziny 

Obrazy na płótnie to rewelacyjny pomysł na prezent z okazji urodzin. W szczególności tych 18-stych. Można wybierać spośród wielu zabawnych projektów, skierowanych do młodzieży tj.: okładka gazety, kolaż zdjęć ze śmiesznym motywem i wiele innych. Dla nieco starszych też znajdą się odpowiednie projekty, oczywiście również z przymrużeniem oka. Nie brakuje także trochę poważniejszych motywów np. z okazji jubileuszowych urodzin babci lub dziadka. 

Obraz na płótnie dla dzieci

Obrazy na płótnie świetnie sprawdzają się z przeznaczeniem dla dzieci. Stanowią one nie tylko piękny element dekoracyjny pokoju dziecka, ale przede wszystkim są cenną pamiątką. Z tego względu bardzo często są zamawiane na Chrzest Św., I Komunię Św. czy Roczek. Projekty często zawierają motywy kwiatowe i roślinne, dzięki czemu obrazy podkreślają delikatność dziecka i nie potrzebują już dodatkowej oprawy. 

Oryginalne elementy dekoracyjne w Twoim domu

W ostatnim czasie bardzo modne są obrazy na płótnie zawierające motywujące teksty, motywy zwierząt czy martwą naturę lub pejzaż. Taki obraz ożywi każde pomieszczenie i nada wnętrzu indywidualnego charakteru. Możesz umieścić na płótnie podobiznę swojego pupila, ulubiony cytat lub wykonać kalendarz z wybraną grafiką. 

Wszystkie wyżej wymienione propozycje obrazów na płótnie, spersonalizujesz i zamówisz na stronie aleupominek.pl

Materiał partnera

Sprawdź także

bransoletka z charmsami

Dlaczego kochamy bransoletki z charmsami?

Bransoletki od wieków stanowią nieodłączny atrybut kobiecej garderoby. Zdobią dłonie, podkreślają dziewczęcy urok, dodają elegancji …