Novak Djoković buty
Najnowsze modele butów ASICS zostały zaprojektowane z myślą o stylach gry – w głębi kortu, bliżej siatki oraz na całej powierzchni | fot.: materiał partnera

Poczuj się jak Novak Djoković. ASICS zaprasza na testy butów do tenisa ziemnego

Marka ASICS od lat jest obecna w świecie tenisa ziemnego na najwyższym poziomie, wspierając najlepsze zawodniczki i zawodników, z Novakiem Djokoviciem na czele. Entuzjaści tego sportu już w najbliższą środę będą mieć niepowtarzalną okazję, aby sprawdzić, na czym polega te wsparcie. W Warszawskim Klubie Tenisowym Mera odbędzie się wyjątkowy trening, który poprowadzi Dawid Celt.

Najnowsze modele butów ASICS zostały zaprojektowane z myślą o stylach gry – w głębi kortu, bliżej siatki oraz na całej powierzchni. Każdy tenisista preferuje inny styl, ale wszystkich łączy zamiłowanie do produktów najwyższej jakości.

Już w najbliższą środę, w godz. 18:00-20:00 na terenie Warszawskiego Klubu Tenisowego Mera, jeden z najbardziej utytułowanych polskich trenerów, Dawid Celt przeprowadzi trening tenisa ziemnego, połączony z testami obuwia marki ASICS. Testy są zupełnie bezpłatne, a na uczestników czekają buty, w których na co dzień grają między innymi Novak Djoković (ASICS COURT FF 3 CLAY), Alex de Minaur i Ons Jabeur (ASICS SOLUTION SPEED FF3 CLAY) czy Matteo Berrettini (ASICS GEL-RESOLUTION 9 CLAY).

Każdy uczestnik otrzyma od ASICS upominek niespodziankę i będzie mógł zakupić obuwie po preferencyjnej cenie. Wydarzenie potrwa dwie godziny.

Link do zapisów:

https://signup.com/client/invitation2/secure/11910470520106/false#/invitation

Artykuł partnera zewnętrznego

Sprawdź także

odzież sportowa

Koszulka sportowa z nadrukiem – ciekawy gadżet reklamowy czy coś więcej?

Imprezy sportowe są dla wielu przedsiębiorstw okazją do promowania swojej marki. Bardzo często są przy …