oculus
Gogle VR Oculus Rift S to przepustka do świata gier | fot.: materiał partnera

Jak spędzać czas w wirtualnej rzeczywistości? 3 pomysły na rozrywkę z Oculus Rift S

Wirtualna rzeczywistość jest atrakcyjna i… dostępna dla wszystkich. Jak wejść do tego, wciąż tajemniczego świata? Wypożycz gogle VR Oculus Rift S w Plenti i sprawdź 3 najlepsze pomysły na rozrywkę w 3D!

Oculus Rift S – przepustka do świata 3D 

Gwarantują zupełnie nowy wymiar rozrywki i pozwalają cieszyć się maksymalną swobodą ruchów w rzeczywistości 3D. Gogle VR https://plenti.app/pl/products/2176 otwierają dostęp do szerokiej biblioteki tytułów i przenoszą rozrywkę na wyższy poziom. Gadżet wyposażony w pięć kamer nie wymaga żadnych dodatkowych czujników, a dzięki obecności 6DoF Oculus Insight pozwala zachować pełną kontrolę nad przestrzenią gry. Zintegrowane głośniki stymulują doświadczenia rozrywki, a mikrofon umożliwia kontakt z innymi uczestnikami wirtualnego świata. Jeśli nie jesteś w nim sam, jak zaplanować czas? 

Kreatywny czas w wirtualnej rzeczywistości

Gogle VR Oculus Rift S to przepustka do świata gier. Spośród tysięcy tytułów warto wybrać te, które pozwolą Ci kreatywnie spędzić czas w wirtualnej rzeczywistości. Co możesz robić w świecie 3D?

1. Ćwicz i realizuj założone cele

Fitness w świecie 3D cieszy się wciąż rosnącą popularnością. Korzystając z wirtualnych gogli, możesz odkrywać bibliotekę inspirujących tytułów, które zadbają o Twoją aktywność fizyczną. Niezobowiązująca zabawa pomoże Ci wypracować dobre nawyki, a w efekcie – osiągnąć założone cele. 

2. Poznawaj świat 

Lekcje w wirtualnej rzeczywistości to prawdziwa gratka nie tylko dla uczniów. Swoje umiejętności mogą doskonalić także dorośli. Korzystając z gogli VR Oculus Rift S możesz poznawać świat albo języki obce! Co ciekawe, taka forma nauki spotyka się z pozytywnym odbiorem. Całkowite zanurzenie w wirtualnej rzeczywistości umożliwia bowiem całkowite skupienie na realizowanym temacie. Dzięki tej technologii możemy przenieść się do innych miejsc i środowisk, a także stworzyć całkowicie nowe środowiska, które mogą być tak realistyczne jak tylko sobie wyobrazimy. Oculus Rift daje nam nieograniczone możliwości eksploracji i odkrywania, a dzięki temu możemy lepiej poznać nasz własny świat oraz światy, o których nigdy nie słyszeliśmy.

3. Odkrywaj swoje pasje

Korzystając z możliwości gogli VR Oculus Rift S możesz realizować swoje pasje. Zabawa w wirtualnym świecie może bowiem przybierać różne formy, a jedną z nich jest nauka tańca. Popularne gry dla kobiet (i mężczyzn!) o charakterze tanecznym pozwalają się zrelaksować i cieszyć korzyściami, jakich dostarcza aktywność fizyczna. 

Co ciekawe, w świecie 3D można także doskonalić inne pasje, w tym także – sztuki walki lub jazdę samochodem. 

Materiał partnera

Sprawdź także

Jednym z głównych zastosowań VR i AR w przemyśle są szkolenia, które pozwalają pracownikom szybciej nauczyć się materiału, zwłaszcza jeżeli dana umiejętność wymaga warunków niebezpiecznych, np. spawanie, montaż i obsługa różnych niebezpiecznych urządzeń

Technologia VR i AR wyszkoli mechaników, logistyków oraz lekarzy

Rzeczywistości wirtualna i rozszerzona powstały z myślą o zintensyfikowaniu wrażeń płynących z gier komputerowym, jednak doskonale sprawdzają się także …