Nie każdy ma czas lub możliwości, aby ciągle monitorować aktualne oferty i promocje sklepów internetowych, a o przegapienie interesującej nas akcji promocyjnej bardzo łatwo | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Promocje w sieci – wtyczka dla lubiących szukać niskich cen!

Nieważne czy to okres przedświąteczny, czy środek lata – każdy z nas lubi robić zakupy. Kupujemy elektronikę, ubrania, perfumy i wiele innych mniej lub bardziej potrzebnych rzeczy codziennego użytku – zarówno dla siebie, jak i dla bliskich. Co ważne, coraz więcej Polaków decyduje się na zakupy przez sieć. Dlaczego? Ponieważ to wygodne rozwiązanie, które prócz szybkości odnajdowania i dużej dostępności produktów, niesie za sobą jeszcze jeden ogromny atut – promocje i o wiele niższe ceny, niż w sklepach stacjonarnych!

Jak szukać promocji w sieci?

Jednak sam fakt kupowania w sieci nie gwarantuje konsumentom najniższych cen – w świecie online, podobnie jak w przypadku sklepów stacjonarnych, jeden model danego produktu znajdzie się w ofercie wielu sklepów i co najważniejsze, ceny w poszczególnych miejscach będą się od siebie różniły. Dlaczego? Ponieważ wiele sklepów oferuje okresowe rabaty lub aktywuje kupony rabatowe dla kupujących.

Zatem jak szukać produktów na promocjach? W tym pomaga dodatek dla przeglądarki Chrome, który został stworzony przez portal DobreKody.pl. Serwis ten koncentruje się na zbieraniu w jednym miejscu aktualnych promocji i kodów rabatowych na najróżniejsze produkty. Na stronie wyróżnione zostały sklepy ze zniżkami oraz  warunki jakie trzeba spełnić, aby móc skorzystać i kupić wyselekcjonowany artykuł w dużo niższej cenie.

Dodatek do przeglądarki Chrome

Skupmy się jednak na samym dodatku do przeglądarki Chrome. Nie każdy ma czas lub możliwości, aby ciągle monitorować aktualne oferty i promocje sklepów internetowych, a o przegapienie interesującej nas akcji promocyjnej bardzo łatwo. Nie pomaga także ogromna ilość sklepów – jednym słowem, nie zawsze jesteśmy w stanie ustrzelić ciekawą i korzystną cenowo ofertę. I tu pojawia się pomoc – rozszerzenie do Chrome, które działa bardzo prosto – po instalacji i aktywacji wtyczki wystarczy przejść na stronę sklepu, w którym chcemy zrobić zakupy. Jeżeli dany sklep ma aktywne promocje lub kody rabatowe, zostaną one wyświetlone przez wtyczkę w prawym górnym rogu ekranu.

Rozszerzenie jest bardzo przejrzyste i działa na zasadzie pop-up’a (okna, które pojawia się po wejściu na stronę sklepu). Oczywiście okno z promocjami nie pojawi się na każdej stronie – rozszerzenie agreguje informacje z bazy danych i wyświetla aktualne promocje tylko wtedy, gdy użytkownik wejdzie na stronę sklepu, który współpracuje z serwisem. Nie ma więc obaw, że wtyczka znacząco utrudni przeglądanie innych stron internetowych lub spowolni działania przeglądarki. Możemy być natomiast pewni, że dzięki rozszerzeniu o wiele szybciej i w dużo wygodniejszy sposób znajdziemy kody rabatowe i aktualne promocje obowiązujące dla danego sklepu. Wtyczka w sposób przejrzysty i czytelny przekazuje najważniejsze informacje o obowiązującej akcji promocyjnej. Z poziomu wtyczki możemy przejść bezpośrednio na stronę serwisu DobreKody – rozszerzenie pozwala także na wyłączenie okienka dla aktualnie przeglądanej oferty sklepu.

Wtyczka jest oczywiście bezpłatna i gotowa do instalacji z poziomu repozytorium rozszerzeń dedykowanych dla przeglądarki Chrome. Jest to oficjalny moduł zatwierdzony przez Google. Zatem jeżeli kiedykolwiek straciliście ciekawą okazję sprzed nosa lub lubicie robić zakupy w sieci – warto zainteresować się tą wtyczką, dzięki której polowanie na internetowe promocje i kody będzie o wiele prostsze, efektywniejsze i po prostu przyjemniejsze.

 

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

optymalizacja wyszukiwań w google

Jak optymalizować wyszukiwanie w Google dla lepszych wyników

Google to niezwykle potężne narzędzie, ale czy wiesz, że możesz je jeszcze bardziej zoptymalizować, aby …