blokada antykradzieżowa
Warto pamiętać, że łupem złodziei są nie tylko luksusowe samochody, ale również pojazdy klasy średniej, które cieszą się powodzeniem na rynku lub, w których zamontowane zostały cieszące się popularnością części bądź elementy karoserii | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Certyfikowane blokady antykradzieżowe do auta

Dobrze jest zawczasu zabezpieczyć samochód przed kradzieżą i uniemożliwić złodziejowi przywłaszczenie pojazdu. Na rynku dostępne są blokady różnego typu ‒ niektóre z nich zwiększają bezpieczeństwo auta nawet o 99%, inne nie stanowią dla rabusia najmniejszej przeszkody. Dziś skupimy się na tej pierwszej grupie. Zapraszamy!

Ochrona auta przed kradzieżą

Samochód możemy zabezpieczyć na różne sposoby, najlepszym rozwiązaniem są jednak certyfikowane blokady antykradzieżowe. Wśród cieszących się największym zaufaniem wymienić możemy takie, jak:

  1. Blokada skrzyni biegów ‒ jest to mechaniczne zabezpieczenie antykradzieżowe montowane na stałe w nadwoziu samochodu. Blokada uniemożliwia poruszanie drążkiem skrzyni biegów, jest bezproblemowa w obsłudze i nie ingeruje w design samochodu. Zabezpieczenie jest trwałe i odporne na wszelkiego typu uszkodzenia. Złodziej nie będzie w stanie uszkodzić blokady ani jej zdemontować. Zabezpieczenie przeznaczone jest do samochodów z manualną, jak i automatyczną skrzynią biegów.
  2. Blokada kierownicy ‒ kolejną propozycją jest blokada kierownicy, która po montażu staje się integralną częścią kolumny kierowniczej. Zabezpieczenie uniemożliwia poruszanie kierownicą. Blokada dedykowana jest samochodom z elektroniczną skrzynią biegów. Podczas montażu blokady konstrukcja samochodu nie jest naruszana, dzięki czemu właściciel nie traci gwarancji. Demontaż zabezpieczenia trwa kilka godzin i wymaga użycia specjalistycznego, drogiego sprzętu ‒ żaden złodziej nie zdemontuje więc owej blokady, a co za tym idzie, nie będzie w stanie odjechać cudzym autem.
  3. Joylock ‒ JOYLOCK to mechaniczna blokada drążka zmiany biegów. Specjalna, wykonana z niezwykle trwałego materiału nakładka zakładana na drążek i dokładnie osłania wszystkie elementy skrzyni biegów. Nakładka wyposażona jest w niezwykle trwały, odporny na przewiercenie i inne próby uszkodzenia zamek. Omawiane zabezpieczenie dedykowane jest w szczególności samochodom z bezkluczykowym systemem otwierania, czyli z systemem keyless i w doskonałym stopniu zabezpiecza pojazd przed próbą kradzieży “na walizkę”.

Powyższe zabezpieczenia to gwarancja doskonałej ochrony, z którą nie poradzi sobie żaden złodziej.

Skuteczne zabezpieczenia antykradzieżowe Niedzwiedź-Lock

Zlokalizowana w Luboniu koło Poznania firma Niedźwiedź-Lock oferuje certyfikowane  blokady antykradzieżowe do aut różnych marek. Zabezpieczenia są niezwykle trwałe, a ich skuteczność potwierdzona jest certyfikatami niezależnych jednostek certyfikujących, na przykład certyfikatem TÜV. Wśród proponowanych przez wymienioną firmę blokad wymienić możemy takie, jak:

  • Blokada skrzyni biegów
  • Blokada kierownicy
  • JOYLOCK
  • Blokada CARGO – blokada przestrzeni ładunkowej samochodów dostawczych
  • Safe box – przeznaczona do montażu pod siedzeniem skrytka na kosztowności

Warto pamiętać, że łupem złodziei są nie tylko luksusowe samochody, ale również pojazdy klasy średniej, które cieszą się powodzeniem na rynku lub, w których zamontowane zostały cieszące się popularnością części bądź elementy karoserii. Warto więc w porę zadbać o odpowiednią ochronę ‒ my polecamy firmę Niedźwiedź-Lock.

Materiał partnera zewnętrznego