ubezpieczenie zabytkowego samochodu
Pozytywną informacją dla właścicieli pojazdów jest fakt, że ubezpieczenia zza granicy obejmują szereg różnych sytuacji, w których podają pomocną dłoń, a polscy ubezpieczyciele nawet by nie kiwnęli palcem, aby Ci pomóc | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Samochody zabytkowe – prawdziwa żyła złota

Szukasz alternatywy dla tradycyjnego trzymania pieniędzy w banku? Oprocentowanie oferowanych Ci lokat jest tak niskie, że nie opłaca Ci się zamrażać pieniędzy i czekać na próżno? Znajdź rozwiązanie, które pozwoli podwoić a nawet potroić Twój kapitał. Nie bądź jak przeciętny Kowalski idący po linii najmniejszego oporu. Wiele możesz zyskać ale też stracić, więc musisz być w 100% pewny swojej decyzji, żeby później nie obwiniać za nią wszystkich dookoła.

Inwestycja w przyszłość

Chyba każdy lubi zarobić, a się nie narobić. W ostatnich latach stało się modne lokowanie kapitału choćby w obrazach, kruszcach, czy właśnie w klasykach, których wartość na przestrzeni lat może pójść w górę. Jest tylko jeden problem – nigdy nie wiesz czy to właśnie dzieło wybranego przez Ciebie artysty czy określony model danej marki będzie cieszyć się zainteresowaniem i pożądaniem społeczeństwa z przyszłości. Trzeba mieć zatem nosa do interesów oraz nieco orientować się w temacie. Z tyłu głowy musisz mieć też, że zawsze możesz wszystko stracić. Dlatego jeśli są to Twoje jedyne oszczędności jakie masz to raczej nie ma sensu aż tak ryzykować. Inwestycja w rzeczy materialne opłaca się osobom majętnym, które mają sporo wolnych środków i nie wiedzą już co z nimi robić. Gdy ktoś ma miliony na koncie to utrata kilkudziesięciu czy nawet kilkuset tysięcy nie jest taka straszna, jak dla osoby u której kwota na koniec nie przekracza liczby 6 cyfrowej.

Ubezpiecz zanim stracisz

Podjąłeś decyzję i stałeś się właścicielem samochodu, który ma stać się Twoją przepustką do lepszego jutra. Co powinieneś zrobić w pierwszej kolejności? Przetransportowanie pojazdu do bezpiecznego garażu i liczenie na pomyślność losu nie będzie tutaj najlepszym rozwiązaniem. Niemal od razu powinieneś sięgnąć po korzystne ubezpieczenie dedykowane samochodom zabytkowym (np. https://www.sureterm.com/classic-car-insurance/), z którego w razie nieszczęśliwego zdarzenia otrzymasz środki na pokrycie usunięcia szkód.

Pozytywną informacją dla właścicieli pojazdów jest fakt, że ubezpieczenia zza granicy obejmują szereg różnych sytuacji, w których podają pomocną dłoń, a polscy ubezpieczyciele nawet by nie kiwnęli palcem, aby Ci pomóc. Sam musisz przekalkulować co Ci się bardziej opłaca – dopłacić kilka set złotych do ubezpieczenia, czy nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych do naprawy uszkodzonego oldtimera.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

prawnik od długów

Dobry prawnik od długów

Nie ma nic gorszego od znalezienia się w spirali długów. Często jest to wynik niefortunnych …