Zmywanie makijażu jest dla Ciebie oczywiste. A co ze zmywaniem zanieczyszczeń? | fot.: Materiał partnera zewnętrznego
Strona główna / Uroda / Naturalnie czysta skóra

Naturalnie czysta skóra

Zanieczyszczenia środowiska, smog, metale ciężkie – wszystko to szkodzi skórze sprawiając, że ze zdrowej i pełnej blasku staje się ona wrażliwa, kapryśna oraz zaczerwieniona. Na pomoc przychodzi właściwe i skuteczne oczyszczanie.

Zmywanie makijażu jest dla Ciebie oczywiste. A co ze zmywaniem zanieczyszczeń?

W codziennej rutynie pielęgnacyjnej niezawodny będzie płyn micelarny – Sensibio H2O od marki Bioderma, to perfekcyjna kombinacja skuteczności i delikatności. Pozostawia naturalnie czystą i ukojoną skórę, wolną nie tylko od makijażu, ale również od zanieczyszczeń i metali ciężkich. Usuwa z powierzchni skóry aż 99% makijażu, 98% pyłów zawieszonych PM 2,5-1 oraz 78% metali ciężkich.  A przy tym jest łagodny nawet dla wrażliwej skóry.

Sensibio H2O to tylko 10 składników, z czego aż połowę stanowią  składniki pielęgnujące. Został stworzony do demakijażu i oczyszczania skóry bez użycia wody, dlatego składniki w nim zawarte zostały tak dobrane, aby nie wymagały zmywania.  Ponadto ich pozostanie na skórze ma określone działanie. Ramnoza koi skórę i zmniejsza jej reaktywność. Mannitol ogranicza ilość wolnych rodników. Fruktooligosacharydy chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami i zmniejszają ryzyko nadwrażliwości. Właśnie dlatego Sensibio H2O to płyn micelarny, którego nie należy zmywać wodą.

Sekret produktu to micele estrów kwasów tłuszczowych, czyli cząsteczek, które skutecznie pochłaniają brud i zanieczyszczenia. Micele zawarte w płynie, czyli cząsteczki o kulistym kształcie, zbudowane są z substancji, które z jednej strony łączą się ze związkami tłuszczowymi, a z drugiej z wodą. Taka budowa pozwala części odpowiadającej wodzie „trzymać się” płynu, a części od tłuszczów „wyłapywać” wszelkie zanieczyszczenia na skórze.

Ta unikalna formuła pozwala bardzo dokładnie oczyścić skórę i jednocześnie uniknąć podrażnień. Budowa zgodna z biologią naszej skóry nie tylko nie narusza warstwy hydrolipidowej naskórka, ale i łagodzi powstałe już podrażnienia.

Ponadto w Sensibio H2O została użyta wysoko oczyszczona woda (HPW) jakiej używa się m.in. przy produkcji leków. Jest ona bezpieczniejsza od kosmetycznej wody destylowanej – nie zawiera endotoksyn, co zmniejsza ryzyko podrażnień skóry. Fizjologiczne pH 5,5, sprawia że dodatkowo tonizuje skórę.

Produkt łagodzi podrażnioną skórę i minimalizuje zaczerwienienie (wyciąg z ogórka). Daje natychmiastowe uczucie świeżości. Ponadto nie zawiera alkoholu, środków zapachowych ani fenoksyetanolu, jest hipoalergiczny.

Sensibio H2O to kultowy płyn micelarny, który sprzedaje się na świecie co 2 sekundy! Produkt ten był pierwszym na świecie płynem micelarnym!

Kultowy płyn micelarny teraz dostępny w opakowaniu 500 ml z praktyczną pompką! Codzienna pielęgnacja, nawet bardzo wrażliwej skóry jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Sensibio H2O Bioderma, 500ml/79 zł

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

ręcznie robione mydła ułożone na drewnianym stole

Jak skutecznie pielęgnować swoją skórę?

Codzienna pielęgnacja skóry to nie lada wyzwanie. Wymaga nie tylko regularnego podejmowania się określonych zabiegów. …