Kobieta na zielonym tle
Dzięki odpowiednio dobranemu, innowacyjnemu składowi krem z serii Rosaliac doskonale radzi sobie z zaczerwienieniami skórnymi różnego pochodzenia. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Pielęgnacja skóry skłonnej do zaczerwienień

Jesteś posiadaczką wrażliwej, suchej skóry i popękanych naczynek na twarzy? Z pewnością poszukujesz kosmetyków pielęgnacyjnych, które złagodzą niedoskonałości i pomogą w zapobieganiu ich powstawania. Jednym z takich produktów jest La Roche-Posay Rosaliac UV Riche.

Kompleksowa formuła kremu na zaczerwienienia

Dzięki odpowiednio dobranemu, innowacyjnemu składowi krem z serii Rosaliac doskonale radzi sobie z zaczerwienieniami skórnymi różnego pochodzenia. Świetnie sprawdzi się u kobiet, które borykają się z problemem pękających naczynek, tzw. „pajączków”. Dzięki witaminom CG oraz B3 zawartych w kosmetyku naczynia krwionośne ulegają wyraźnemu wzmocnieniu i są mniej wrażliwe oraz mniej podatne na uszkodzenia.

Przy regularnym stosowaniu przebarwienia wyraźnie tracą swoją intensywność, a koloryt cery zostaje wyrównany. Preparat nadaje się do stosowania na skórze suchej, a nawet bardzo suchej.

Krem dla skóry suchej – natychmiastowe działanie

Dzięki bogatej konsystencji krem do skóry suchej La Roche-Posay Rosaliac UV Riche dogłębnie odżywia cerę i zapewnia jej odpowiednie nawilżenie. Pozostawia po sobie przyjemne uczucie miękkości i wyraźnie uelastycznia, nie pozostawiając efektu ściągnięcia. Ogólna kondycja skóry widocznie się poprawia: „pajączki” ulegają blaknięciu, naczynia krwionośne stają się wzmocnione i nie pękają tak łatwo, zaczerwienienia zostają zniwelowane, a ty natychmiast możesz odczuć, że twoja twarz staje się coraz gładsza. Regeneracja twojej skóry będzie poprawiać się z każdym dniem, aż do momentu, kiedy zauważysz, że twoje problemy już się nie pojawiają.

Ochrona przeciwsłoneczna – innowacyjny system filtrów

W kremie do skóry suchej Rosaliac UV Riche dodatkowym atutem jest zastosowanie formuły filtrów o nazwie MEXORYL® XL. Dzięki temu kosmetyk posiada SPF 15, co pozwala skutecznie ochronić wrażliwą skórę twarzy przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Filtr działa już od pierwszego użycia. Zwłaszcza jeżeli masz popękane naczynka na twarzy, powinnaś zwracać szczególną uwagę na kompleksowe zabezpieczanie twojej skóry przed słońcem. Pamiętaj, że najlepiej byłoby, gdyby używanie kremów z filtrem stało się rutyną przez cały rok, nie tylko latem.

Jakich rezultatów możesz się spodziewać?

Używanie kremu na zaczerwienienia La Roche-Posay Rosaliac UV Riche widoczne efekty gwarantuje już od pierwszego użycia. Nie tylko zapewnia poprawę wyglądu skóry niwelując wszelkie czerwone niedoskonałości, ale także pielęgnuje skórę, zapewniając jej nawilżenie i elastyczność. Podczas przeprowadzonych badań kontrolnych wykazano, że preparat zmniejsza skłonność do teleangiektazji, czyli osłabienia i pękania naczyń krwionośnych, nawet o 33%. Jest także pomocny w ochronie przeciwsłonecznej, dzięki zawartości wysokiej jakości filtrów. Regularne stosowanie sprawi, że twoja cera będzie promienna i zdrowa, a ty poczujesz komfort.

Jak stosować krem dla skóry suchej Rosaliac UV Riche ?

Kosmetyk można stosować w codziennej pielęgnacji zarówno rano i wieczorem, lub według potrzeby. Na dokładnie oczyszczoną i osuszoną skórę należy nałożyć niewielką ilość produktu. Następnie, omijając okolice oczu, krem powinno się równomiernie rozprowadzić po całej twarzy. Zmianę odczujesz już po pierwszym użyciu, jednak do pełnego zniwelowania problemów z popękanymi naczynkami na twarzy kosmetyk powinno stosować się regularnie, przez okres przynajmniej 8 tygodni. Po tym czasie zauważysz, że zmiany, które były już na twojej cerze, znikną, a nowe nie będą się już więcej pojawiać. Twoja skóra odzyska swój dawny blask, a ty będziesz mogła cieszyć się kompleksową ochroną i wspaniałym, świeżym wyglądem każdego dnia.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

pielęgnacja skóry

Pielęgnacja domowa: rytuały, zasady używania kosmetyków i pielęgnacja wieloetapowa

Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego jedni ludzie mają zdrową, promienną skórę, podczas gdy inni borykają …