torba z nadrukiem
Torby reklamowe laminowane dają większe możliwości personalizacji, a dzięki użyciu laminatu są też lepiej zabezpieczone przed zarysowaniem i uszkodzeniem | fot.: materiał partnera

Czy torby papierowe z nadrukiem są warte swojej ceny?

Zbliża się ważna data – rocznica założenia firmy, wyjątkowe święto bądź okoliczność, która wiąże się z zakupem prezentów dla stałych klientów. W co je zapakować? Szkoda stracić świetną okazję do umieszczenia reklamy swojej firmy! Warto zainwestować w torby papierowe z nadrukiem. Jak wybrać właściwe opakowanie takiego prezentu, aby nie popełnić gafy?

Torby papierowe z nadrukiem na właściwą okazję

Tak, jak niezręcznie byłoby pojawić się na zimowym spotkaniu biznesowym w wzorzystej, tropikalnej koszuli, tak niekomfortowe mogłoby być wręczanie prezentów w torbach papierowych z nadrukiem stworzonym na inną okazję. Jeśli więc zamierzamy obdarować naszych stałych klientów bożonarodzeniowym upominkiem, warto zainwestować w odpowiednie  torby reklamowe z nadrukiem, które będą wpisywały się w klimat, na przykład dodając gwiazdki i śnieżynki i unikając jasnych, pastelowych kolorów. Torby papierowe z nadrukiem bywają uniwersalne, jednak te, które tworzymy z myślą o konkretnych wydarzeniach, są z pewnością lepiej odbierane.

torby papierowe z nadrukiem
Jeśli chcesz, aby Twoi klienci poczuli się prawdziwie docenieni, nie możesz ciąć kosztów dotyczących zakupu toreb papierowych z logo | fot.: materiał partnera

Torebki papierowe z nadrukiem premium

Jeśli chcesz, aby Twoi klienci poczuli się prawdziwie docenieni, nie możesz ciąć kosztów dotyczących zakupu toreb papierowych z logo. W przypadku prezentów wręczanych partnerom biznesowym – czy to klientom, czy też wspólnikom – opakowanie również ma znaczenie! Dzięki właściwie dobranej kolorystyce, a także formie, możemy przekazać konkretne wartości, którymi chcemy dzielić się z obdarowywaną osobą. Przykład mogą stanowić papierowe torby reklamowe – prezent zapakowany w jedną z nich przekazuje jasny komunikat odbiorcy: nasza firma stawia na nowoczesne i ekologiczne rozwiązania. Wysyłanie takich komunikatów za pośrednictwem drobnych gestów, może pomóc nam w prowadzeniu dalszych relacji i możliwe, że zostaniemy zapamiętani na dłużej.

Czy warto zainwestować w papierowe torby reklamowe ?

Na pewno warto zwracać uwagę na to, jak pakujemy prezenty – nie tylko dla znajomych czy rodziny, ale też naszych klientów czy partnerów biznesowych. To oni będą zwracali największą uwagę na to, jak prezentujemy się w obliczu tak niecodziennych sytuacji, jak święta czy jubileusze. Przygotowując upominki i prezenty z należytą pieczołowitością, tworzymy nowy kapitał wizerunkowy naszej firmy, a możliwe, że nawet stawiamy fundamenty dla nowych kontaktów, prowadzących do nowych, intratnych inwestycji.

Co wyróżnia torebki papierowe z nadrukiem od producenta Gesti?

Torby papierowe z nadrukiem od Gesti cechuje doskonała jakość i możliwość dopasowania szczegółów do swoich preferencji. Możesz wybrać rozmiar, uchwyty, rodzaj i gramaturę papieru oraz projekty, które wzbudzą zainteresowanie u klientów. Gesti oferuje całkowitą dowolność przy wyborze rozmiaru torby papierowej i nie ogranicza Cię tu określona liczba formatów. Sam wybierasz szerokość, wysokość i głębokość jakie mają mieć Twoje torebki papierowe z nadrukiem. Bardzo ważnym elementem jest uchwyt torby, który mocno wpływa na jej wygląd. Wyjątkowe uchwyty podkreślają jakość marki i zapewniają torbie ekskluzywny wygląd. Ty decydujesz w jaki sposób ma zostać zadrukowana torba i nie ma tu żadnych ograniczeń. Możesz wybrać nadruk na całej powierzchni, zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Masz też możliwość dodatkowego uszlachetnienia torby papierowej z nadrukiem. Torby reklamowe laminowane dają większe możliwości personalizacji, a dzięki użyciu laminatu są też lepiej zabezpieczone przed zarysowaniem i uszkodzeniem.

Materiał partnera zewnętrznego