IT Expert
Aby móc zrewolucjonizować Twoje usługi potrzebujesz wnikliwej analizy informacji na ich temat — dane sprzedażowe, ruch na stronie, współczynnik odrzuceń, czas ładowania strony, mapy ciepła, wskaźnik skupienia uwagi — to tylko wierzchołek góry, której musisz się przyjrzeć | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Innowacja na życzenie. Co możesz osiągnąć z ekspertem od IT?

Na rynku istnieje obecnie wiele podmiotów specjalizujących się w usługach szeroko pojętego IT. Projektowanie systemów, aplikacji, bezpieczeństwo cybernetyczne, rozwiązania chmurowe — lista jest naprawdę długa i imponująca. W zależności od potrzeb jesteś w stanie znaleźć zespół developerów, projektantów UX, grafików, testerów, a także analityków i ekspertów od migracji danych. Co jednak by było, gdyby w Twoim zasięgu znajdowali się także specjaliści od wprowadzania innowacji? Dowiedz się, gdzie ich znaleźć.

Masz pomysł na coś przełomowego? Gotowe

Sam pomysł na unikalne rozwiązanie to w obecnych czasach niestety o wiele za mało, by odnieść rynkowy sukces. Potrzeba solidnego zaplecza biznesowego, technologicznego i przede wszystkim ludzi, którzy pomogą w stworzeniu gotowego produktu, a następnie jego wdrożeniu. Dobrym przykładem tego typu działań są startupy, które w bardzo krótkim czasie przekuwają ideę w MVP, czyli produkt, spełniający minimum wymagań stawianych przed finalnym rozwiązaniem. Dzięki temu mogą w ekspresowym tempie przetestować go w rzeczywistych warunkach, a następnie zmodyfikować, ulepszyć i ponownie wpuścić na rynek.

Jeśli Twoja firma nie może pozwolić sobie na taki model działania, nic straconego! Podobnie jak startupy możesz wprowadzić innowację w swoje linii produktów lub usług. Jeśli zasoby czasowe lub ludzkie stoją Ci na drodze — skorzystaj z pomocy ekspertów w tej dziedzinie. ITMAGINATION pomoże Ci zrealizować swój cel poprzez określenie strategii i kierunku działania, odkryciu, na czym polegałaby innowacja w danym obszarze, a także w zaplanowaniu konkretnych etapów i wdrożeniu rozwiązania do Twojego modelu biznesowego.

Twardo stąpaj po ziemi — potęga danych

Aby móc zrewolucjonizować Twoje usługi potrzebujesz wnikliwej analizy informacji na ich temat — dane sprzedażowe, ruch na stronie, współczynnik odrzuceń, czas ładowania strony, mapy ciepła, wskaźnik skupienia uwagi — to tylko wierzchołek góry, której musisz się przyjrzeć. Te wszystkie informacje składają się na całościowy obraz Twojego biznesu, a powiązania między nimi nie są wcale oczywiste. Do pełnego wykorzystania ich możliwości potrzebna jest bardzo wnikliwa analiza.

Aby skutecznie wykorzystać potencjał tkwiący w zgromadzonych danych, konieczna jest przemyślana strategia — musisz wiedzieć, co chcesz osiągnąć i gdzie szukać rozwiązań, które przybliżą Cię do celu. ITMAGINATION jest miejscem, w którym możesz zacząć swoją podróż w tym kierunku. Dzięki ekspertom z zakresu Big Data i profesjonalnym analitykom łatwiej zdefiniujesz swoją wizję przejrzystości danych i stworzysz strukturę pozwalającą Ci na szybkie i trafne sięganie po tkwiące w nich zasoby.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

start up ludzie w biurze

Co to jest StartUp?

W Polsce i na świecie coraz bardziej popularny staje się StartUp, w którym istotne jest …