IT Expert
Aby móc zrewolucjonizować Twoje usługi potrzebujesz wnikliwej analizy informacji na ich temat — dane sprzedażowe, ruch na stronie, współczynnik odrzuceń, czas ładowania strony, mapy ciepła, wskaźnik skupienia uwagi — to tylko wierzchołek góry, której musisz się przyjrzeć | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Innowacja na życzenie. Co możesz osiągnąć z ekspertem od IT?

Na rynku istnieje obecnie wiele podmiotów specjalizujących się w usługach szeroko pojętego IT. Projektowanie systemów, aplikacji, bezpieczeństwo cybernetyczne, rozwiązania chmurowe — lista jest naprawdę długa i imponująca. W zależności od potrzeb jesteś w stanie znaleźć zespół developerów, projektantów UX, grafików, testerów, a także analityków i ekspertów od migracji danych. Co jednak by było, gdyby w Twoim zasięgu znajdowali się także specjaliści od wprowadzania innowacji? Dowiedz się, gdzie ich znaleźć.

Masz pomysł na coś przełomowego? Gotowe

Sam pomysł na unikalne rozwiązanie to w obecnych czasach niestety o wiele za mało, by odnieść rynkowy sukces. Potrzeba solidnego zaplecza biznesowego, technologicznego i przede wszystkim ludzi, którzy pomogą w stworzeniu gotowego produktu, a następnie jego wdrożeniu. Dobrym przykładem tego typu działań są startupy, które w bardzo krótkim czasie przekuwają ideę w MVP, czyli produkt, spełniający minimum wymagań stawianych przed finalnym rozwiązaniem. Dzięki temu mogą w ekspresowym tempie przetestować go w rzeczywistych warunkach, a następnie zmodyfikować, ulepszyć i ponownie wpuścić na rynek.

Jeśli Twoja firma nie może pozwolić sobie na taki model działania, nic straconego! Podobnie jak startupy możesz wprowadzić innowację w swoje linii produktów lub usług. Jeśli zasoby czasowe lub ludzkie stoją Ci na drodze — skorzystaj z pomocy ekspertów w tej dziedzinie. ITMAGINATION pomoże Ci zrealizować swój cel poprzez określenie strategii i kierunku działania, odkryciu, na czym polegałaby innowacja w danym obszarze, a także w zaplanowaniu konkretnych etapów i wdrożeniu rozwiązania do Twojego modelu biznesowego.

Twardo stąpaj po ziemi — potęga danych

Aby móc zrewolucjonizować Twoje usługi potrzebujesz wnikliwej analizy informacji na ich temat — dane sprzedażowe, ruch na stronie, współczynnik odrzuceń, czas ładowania strony, mapy ciepła, wskaźnik skupienia uwagi — to tylko wierzchołek góry, której musisz się przyjrzeć. Te wszystkie informacje składają się na całościowy obraz Twojego biznesu, a powiązania między nimi nie są wcale oczywiste. Do pełnego wykorzystania ich możliwości potrzebna jest bardzo wnikliwa analiza.

Aby skutecznie wykorzystać potencjał tkwiący w zgromadzonych danych, konieczna jest przemyślana strategia — musisz wiedzieć, co chcesz osiągnąć i gdzie szukać rozwiązań, które przybliżą Cię do celu. ITMAGINATION jest miejscem, w którym możesz zacząć swoją podróż w tym kierunku. Dzięki ekspertom z zakresu Big Data i profesjonalnym analitykom łatwiej zdefiniujesz swoją wizję przejrzystości danych i stworzysz strukturę pozwalającą Ci na szybkie i trafne sięganie po tkwiące w nich zasoby.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

mężczyzna wskazujący na swojego smartfona

Abonament czy oferta na kartę? Jeśli nie chcesz wybierać jest trzecie rozwiązanie. Sprawdź, która opcja jest dla Ciebie.

Kiedy kończy nam się dotychczasowa umowa z operatorem sieci komórkowej lub chcemy aktywować zupełnie nowy …