Premiera filmu Za duży na bajki 2
13.03.2024 Warszawa, Premiera filmu Za duży na bajki 2. Fot. Adam Stepień / Agencja Wyborcza.pl

Premiera filmu „Za duży na bajki 2” w Warszawie

W Warszawie odbyła się uroczysta premiera kontynuacji przeboju „Za duży na bajki”, która zgromadziła liczne grono twórców i aktorów. Wśród obecnych na czerwonym dywanie znaleźli się Maciej Karaś, Patryk Siemek, Amelia Fijałkowska, a także doświadczeni aktorzy tacy jak Karolina Gruszka, Dorota Kolak czy Paweł Domagała. Reżyserem filmu jest Kristoffer Rus, a wydarzenie to okazało się prawdziwą gratką dla miłośników kinematografii.

Opinie widzów i sukces młodych talentów

Reakcje publiczności były wyjątkowo pozytywne, co świadczy o sile i przekazie filmu. Młodzi aktorzy, którzy wcielili się w główne role, ponownie dowiedli swoich umiejętności. Film spotkał się z uznaniem zarówno widzów, jak i krytyków. Wrażenia po seansie były w zasadzie jednogłośne – film stanowi doskonałe kino rozrywkowe dla młodego widza.

Przygody gamingowego trio w górskiej scenerii

W sequelu „Za duży na bajki 2” bohaterowie: Waldek, Staszek i Delfina, stają przed nowymi wyzwaniami i przygodami. Tym razem ich losy splatają się w malowniczych Tatrach, w których Waldek odkrywa informacje o swoim ojcu, który miał porzucić rodzinę wiele lat wcześniej. Film skupia się właśnie na roli ojca, co nadaje mu ciekawy, uniwersalny wymiar. Przed Delfiną z kolei staje trudne zadanie ukrycia prawdy przed dorosłymi, co wprowadza dodatkowe napięcie i emocje oraz czyni z całości fascynującą misję dla młodych bohaterów.

Premiera i dodatkowe atrakcje dla fanów

Film „Za duży na bajki 2” wejdzie na ekrany kin już w najbliższy piątek, a dla tych, którzy nie mogą się doczekać, dostępna jest również książka oparta na scenariuszu. To doskonała okazja, aby zanurzyć się w świat przedstawiony i lepiej poznać ulubionych bohaterów.

Szczegóły produkcji

„Za duży na bajki 2” to efekt współpracy wielu utalentowanych twórców. Reżyserią zajął się Kristoffer Rus, za scenariusz odpowiada Agnieszka Dąbrowska, przy obrazie pracowali także Jakub Stolecki (zdjęcia) i Aleksandra Kierzkowska (scenografia). Film został wyprodukowany przez POKROMSKI STUDIO i dystrybuowany przez NEXT FILM, z finansowym wsparciem od Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz innych instytucji.

Redo