3 bestsellerowe ebooki na wiosnę – sprawdź, co się teraz czyta!

Wiosna sprzyja czytaniu na świeżym powietrzu, ale także w domu. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Wiosna sprzyja czytaniu na świeżym powietrzu, ale także w domu. Wielbiciele e-booków mogą korzystać z bogatej oferty księgarń internetowych, oferujących kilkadziesiąt tysięcy tytułów, w tym oczywiście – również gorących premier wydawniczych. Sprawdź, co się czyta i poznaj najgorętsze e-booki na wiosnę.

Każdy, kto czyta ebooki na swoim urządzeniu mobilnym, z pewnością wybierze coś interesującego dla siebie spośród gorących nowości wydawniczych tej wiosny. Topowe premiery oraz uznane klasyki polskiej i światowej literatury do czytania w domu, w parku lub w podróży – poniżej przedstawiamy trzy z wielu hitów wydawniczych ostatnich tygodni, które znajdziecie na Virtualo.pl.

  1. Ebooki na wiosnę: „Ciemno, prawie noc”
  2. „Sztuka kochania” – gorący bestseller
  3. „Nie pozwól mu odejść” – ebook Virtualo

Ebooki na wiosnę: „Ciemno, prawie noc”

Spośród wielu doskonałych powieści Joanny Bator, to właśnie „Ciemno, prawie noc” okazała się tytułem przełomowym, który przyniósł autorce ogólnopolski rozgłos. Mroczna historia dziejąca się w rodzinnym mieście pisarki – Wałbrzychu, wciąga od pierwszej do ostatniej strony, zapierając dech w piersiach. Na ekrany kin wchodzi film oparty na książce, dlatego tym bardziej warto zapoznać się z tą spektakularną pod każdym względem historią. Największy przebój czytelniczy tej wiosny znajdziesz w księgarni Virtualo.

„Sztuka kochania” – gorący bestseller

Hstoria Michaliny Wisłockiej – ogłoszonej przywódczynią rewolucji seksualnej czasów PRL – okazała się wielkim hitem dużego ekranu. Bez względu na to, czy widziałeś ten wielokrotnie nagradzany film, czy jeszcze nie znasz historii, lektura książki to absolutne must have tej wiosny.

„Nie pozwól mu odejść” – ebook Virtualo

Historia rodziny, która próbuje rozpocząć nowe życie po tragicznej śmierci dziecka i przeprowadzce do Londynu, zyskała globalną popularność, stając się bestsellerem wydawniczym tej wiosny. Mroczny thriller, który stanowi materiał na świetny film grozy z pewnością znajdzie wzięcie wśród miłośników wartkiej akcji i niepodziewanych zwrotów sytuacji. To książka idealna na każdą okazję – do podróży lub na wieczorny seans czytelniczy.

W ofercie Virtualo znajdziesz tysiące elektronicznych książek – bestsellerowe ebooki na wiosnę, nowości i premiery wydawnicze. Sprawdź ofertę internetowej księgarni i poznaj najgorętsze pozycje tego sezonu. Idealne zarówno na długie wieczory w ogrodzie, jak i podczas spaceru w parku. Zobacz promocje i wybieraj spośród tysięcy topowych e-booków polskich i zagranicznych autorów.

Materiał partnera zewnętrznego