Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń | fot.: Netflix

Te kadry z serialu są okropne

Myślicie, że Neil Patrick jak mu tam jest taaaaaaaaki czarujący i sławny?!?! Niedorzeczność! Przecież to ja, Hrabia Olaf!

Netflix poprosił właśnie MNIE, swojego najbardziej utalentowanego i najprzystojniejszego aktora, żebym ujawnił PIERWSZE zdjęcia z Serii niefortunnych zdarzeń – ich najokropniejszego serialu (drugi sezon jest nawet gorszy od poprzedniego, o ile w to w ogóle możliwe). Niefart, w rzeczy samej. Na szczęście, to ja najbardziej rzucam się w oczy na tych (wartych miliony dolarów) fotografiach. Odwróćcie wzrok od tej pokracznej dziatwy, której jakimś cudem udało się na nie wślizgnąć. Nie martwcie się, niedługo sie nimi zajmę [szaleńczy śmiech].
Możecie już zacząć klik-klik-klikać w te swoje klawiaturki i pisać tylko o MNIE i o tym, jak niemożliwie fantazyjnie wyglądam. Że co? Chyba nie sądzicie, że na tym żałosnym świecie dzieje się teraz cokolwiek innego godnego uwagi?

Premiera drugiego sezonu Serii niefortunnych zdarzeń wiosną 2018 r.

Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń | fot.: Netflix

O „Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń” :

W drugim sezonie opartego na bestsellerowym cyklu książek autorstwa Daniela Handlera (pseudonim Lemony Snicket) serialu jeszcze głębiej zanurzamy się w pełnen czarnego humoru świat. Producentami wykonawczymi dziesięciu godzinnych odcinków nowej serii są laureat nagrody Emmy, Barry Sonnenfeld, oraz Daniel Handler. Premiera już wiosną 2018 roku tylko w serwisie Netflix. Seria niefortunnych zdarzeń z laureatem nagród Emmy i Tony, Neilem Patrickiem Harrisem w jednej z głównych ról — opowiada tragiczną historię sierot Baudelaire (Wioletki, Klausa i Słoneczka), których nikczemny opiekun, Hrabia Olaf, nie cofnie się przed niczym, by przejąć należny im spadek. Rodzeństwo musi przechytrzyć Olafa, skrywającego się pod różnymi przebraniami, i pokrzyżować jego niecne plany, by odkryć wskazówki, które pomogą im wyjaśnić zagadkę śmierci rodziców związaną z tajemniczą organizacją i odkryć długo skrywane rodzinne sekrety.

Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń | fot.: Netflix

W serialu znów zobaczymy m.in. Patricka Warburtona (Lemony Snicket), Malinę Weissman (Wioletka Baudelaire) i Louisa Hynesa (Klaus Baudelaire), Presley Smith (Słoneczko). Obok nich wystąpią m.in. Lucy Punch, Nathan Fillion, Tony Hale, Sara Rue oraz Roger Bart.

Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń | fot.: Netflix

netflix.com/unfortunate

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

Sexify Sandra Drzymalska

Najciekawsze zapowiedzi na streamingach – na jakie produkcje czekamy?

Z usług platform streamingowych korzysta coraz więcej osób. Szeroki dostęp do nowych filmów i seriali …