Informacja zwrotna
Serial opowiada o Marcinie Kani, byłym muzyku rockowym i alkoholiku, który musi zmagać się z utraconymi szansami i zmarnowanymi nadziejami | fot.: Robert Pałka

Informacja zwrotna – zapowiedź serialu a podstawie powieści Jakuba Żulczyka

Jesień tego roku przyniesie nam kolejną polską produkcję na platformie Netflix. „Informacja zwrotna” to serial kryminalny, który z pewnością przyciągnie uwagę miłośników gatunku. Adaptacja powieści Jakuba Żulczyka, znakomitej obsady i reżyserii Leszka Dawida to tylko kilka z wielu atutów tej produkcji. Oto co już wiemy na jej temat.

Podstawowe informacje

  • Tytuł: Informacja Zwrotna
  • Premiera: Listopad 2023
  • Platforma: Netflix
  • Gatunek: Serial kryminalny
  • Reżyseria: Leszek Dawid
  • Scenariusz: Kacper Wysocki
  • Produkcja: Opus TV
  • Producenci: Łukasz Dzięcioł, Piotr Dzięcioł
  • Obsada: Arkadiusz Jakubik, Jakub Sierenberg i inni

O serialu

Serial opowiada o Marcinie Kani, byłym muzyku rockowym i alkoholiku, który musi zmagać się z utraconymi szansami i zmarnowanymi nadziejami. Jego życie ulega drastycznemu zmianie, gdy pewnego dnia znika jego syn. W desperackiej próbie odnalezienia go, Marcin wyrusza w podróż do najciemniejszych zakątków Warszawy i ludzkiej psychiki.

Obsada

W roli Marcina Kani wystąpi Arkadiusz Jakubik, znany z filmów takich jak „Dom zły”, „Drogówka” czy „Wołyń”. Jego syna Piotrka zagra Jakub Sierenberg, który wcześniej wystąpił w filmach „Johnny”, „Kapitan” i „Mój dług”.

Za kamerą

Za reżyserię odpowiada Leszek Dawid, a scenariusz na podstawie powieści Żulczyka napisał Kacper Wysocki. Produkcją serialu zajęła się firma Opus TV, a producentami są Łukasz Dzięcioł i Piotr Dzięcioł.

Co wiemy o produkcji

Serial „Informacja zwrotna” otrzymał już pierwszy teaser, który prezentuje się bardzo klimatycznie. Jakub Żulczyk, na podstawie którego powieści powstał serial, jest coraz jaśniejszą gwiazdą współczesnej popkultury. Po sukcesie takich produkcji jak „Belfer”, „Ślepnąc od świateł” i „Warszawianka”, przyszedł czas na kolejną ekranizację wizji tego polskiego pisarza i scenarzysty. Tym razem scenariusz napisał Kacper Wysocki, niemniej sposób pisania Żulczyka i świat, który tworzy w swojej wyobraźni z pewnością zostaną wiernie oddane w serialu.

„Informacja zwrotna” ma szansę stać się ważnym dodatkiem do rosnącej listy polskich produkcji na platformie Netflix. Z zapowiedzi wynika, że serial zaoferuje widzom nie tylko intrygującą fabułę i silną obsadę, ale również głęboki wgląd w ludzkie emocje i psychikę.

Redo

Sprawdź także

Liam Hemsworth

Liam Hemsworth będzie nowym Geraltem

Świat fanów fantastyki obiegła szokująca wiadomość – Henry Cavill, który przez kilka sezonów wcielał się …