Kobieta z laptopem
Zapomnij o umawianiu wizyt do kosmetyczki i fryzjera przez telefon – zrób to online!| fot.: materiał partnera zewnętrznego

Rezerwacja wizyt online do kosmetyczki i fryzjera

Zapomnij o umawianiu wizyt do kosmetyczki i fryzjera przez telefon – zrób to online! Ten trend jest już wykorzystywany przy zamawianiu jedzenia na dowóz, taksówek czy rezerwacji pokoi hotelowych. Coraz więcej spraw załatwiamy przez internet, dlatego że jest to niezwykle proste i wygodne. Serwis lavito umożliwia nam rezerwację do salonów piękności za pośrednictwem sieci.

Jak to wygląda?

Lavito jest platformą, która zrzesza salony urody, a także gabinety dentystyczne i medycyny estetycznej z całej Polski. Pozwala na wyszukanie tych znajdujących się w danej okolicy, porównanie oferty i cen. Dzięki temu wybieramy najkorzystniejszą opcję dla siebie. Możemy również zobaczyć zdjęcia salonu, poczytać opinie, a także dodać własną po wizycie. To, oprócz szybkiej rezerwacji, pomoże nam podjąć dobrą decyzję. Strona serwisu dostosowana jest do urządzeń mobilnych, dzięki czemu dokonamy jej gdziekolwiek chcemy, o dowolnej porze.

8 milionów dla lavito na rozwój

Dzięki temu, że w serwis zainwestował fundusz Protos Venture Capital oraz czeski Enern, firma będzie mogła jeszcze bardziej się rozwinąć. Jest to aż 8 milionów złotych. Jej celem jest zmiana sposobu umawiania się do salonów piękności tak, aby klienci częściej robili to za pośrednictwem sieci niż przez telefon.

„Rezerwacja online nie jest tak czasochłonna i pozwala na dogodny wybór terminu wizyty. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia cały proces” – mówi Marcin Niewitecki, współzałożyciel serwisu. „Lavito ułatwia również organizację pracy salonu. Stworzony przez nas panel do zarządzania posiada m.in. elektroniczny kalendarz” – dodaje Przemek Jurek, drugi z założycieli.

Inwestorzy widzą w firmie duży potencjał również z tego względu, że podobne platformy do rezerwacji wizyt sprawdziły się w innych krajach m.in. w USA (styleseat.com), w Niemczech (salonmeister.de) i w Wielkiej Brytanii (wahanda.com).

W najbliższym czasie lavito ma w planach dużą rekrutację, która wzmocni zespół IT, marketingowy i handlowy. Czas na rewolucję w branży fryzjersko-kosmetycznej!

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

kolczyki dla noworodka

Jakie kolczyki dla niemowląt?

Temat kolczyków dla niemowląt budzi kontrowersję wśród mam. Jedni uważają, że lepiej odwiedzić salon kosmetyczny …