Degażówki
Degażówki, jeżeli tylko są wykonane z wysokiej jakości materiałów, są bardzo dobrze wyprofilowane | fot.: materiał partnera

Czym warto kierować się, kupując degażówki?

Degażówki, czyli profesjonalne nożyczki fryzjerskie, posiadają ostrza w kształcie zębów. Umożliwiają wykonanie profesjonalnego strzyżenia, polegającego na przerzedzaniu włosów. Zabieg wykonywany jest u posiadaczy gęstych, grubych pasm, gdy pojawia się problem z ich układaniem. Degażówki mogą go rozwiązać, jeżeli tylko korzystasz z usług profesjonalnego fryzjera.

Dlaczego nożyczki do cieniowania włosów dają tak dobre efekty?

Dzięki specjalnym ostrzom zakończonym ząbkami, efekt degażowania włosów jest naprawdę bardzo dobry. Fryzjer z ich pomocą może okiełznać włosy, które źle się układają. Dzięki temu, że stracą one nieco na objętości, nie będzie żadnych problemów, aby pięknie je ułożyć i cieszyć się z nienagannej fryzury. Włosy są bardziej podatne na modelowanie, wyglądają lekko i subtelnie, dodają wdzięku. Ponadto, dodatkowym efektem stosowania degażówki podczas strzyżenia jest szybsze suszenie włosów.

Na takich właśnie efektach Ci zależy? Jeżeli udasz się do profesjonalnego salonu fryzjerskiego, na pewno fryzjer ma ten sprzęt w zanadrzu. Bez niego nie może w końcu wykonać profesjonalnego cięcia.

Degażówka nie dla profesjonalistów

W związku z tym, że degażowanie włosów jest skomplikowanym zabiegiem, nie zalecamy, aby degażówki stosować w domu, jeżeli nie masz doświadczenia fryzjerskiego. Łatwo z ich pomocą zniszczysz pasma, jeżeli sprzęt używa się w nieumiejętny sposób. Fryzura nie będzie wtedy prezentowała się w zbyt efektowny sposób.

Degażówki kupuj tylko w profesjonalnych sklepach fryzjerskich

Prowadzisz profesjonalny salon fryzjerski? Chcesz świadczyć usługi na najwyższym poziomie? Musisz kupować sprzęt wyłącznie w sprawdzonych miejscach, od profesjonalnych dostawców. Dzięki temu wykonywanie cieniowania oraz przeróżnych cięć, będzie odbywało się w profesjonalny sposób. Degażówki, jeżeli tylko są wykonane z wysokiej jakości materiałów, są bardzo dobrze wyprofilowane, na pewno pozwolą na uzyskanie bardzo dobrych efektów ze strzyżenia. Ostrza nie będą również się mocno zużywały, co jest dodatkowym atutem.

Producenci sprzętu fryzjerskiego dokładają starań, aby proponować degażówki wykonane z najlepszych surowców. To gwarancja, że fryzjer raz wydając pieniądze, będzie mógł ze sprzętu korzystać przez dłuższy czas, i to bez większych problemów. Robiąc zakupy w profesjonalnym sklepie fryzjerskim, na pewno możesz liczyć na nabycie urządzeń i sprzętów, co do których jakości nie będzie żadnych wątpliwości.

Pamiętaj, że o idealny wygląd włosów zadba tylko profesjonalny fryzjer, korzystający z profesjonalnego sprzętu. 

Materiał partnera

Sprawdź także

trendy fryzjerskie jesień 2018

Fryzjerskie trendy na jesień 2018

Nadejście nowej pory roku to nie tylko sygnał zmiany garderoby na cieplejszą, ale doskonała okazja …