trendy fryzjerskie jesień 2018
W tym sezonie triumfuje naturalność! I choć niektórzy światowej sławy projektanci poszli inną drogą, proponując znane nam dobrze z letnich festiwali ekstrawaganckie kolory, my stawiamy na stonowane odcienie i klasyczne fryzury | fot.: https://www.pexels.com/photo/red-haired-woman-in-maroon-top-wearing-green-beanie-746801/

Fryzjerskie trendy na jesień 2018

Nadejście nowej pory roku to nie tylko sygnał zmiany garderoby na cieplejszą, ale doskonała okazja na odświeżenie fryzury w zgodzie z panującymi trendami. W tym sezonie triumfuje naturalność! I choć niektórzy światowej sławy projektanci poszli inną drogą, proponując znane nam dobrze z letnich festiwali ekstrawaganckie kolory, my stawiamy na stonowane odcienie i klasyczne fryzury. Co nowego, a co wraca w wielkim stylu? Dowiedz się czytając dalej.

Curtain bang

Grzywka w stylu Brigitte Bardot wraca do łask. Inspirowany latami 70. trend doskonale odnajduje się w sezonie, który hołduje grzywce w każdej postaci. Pofalowana, w nieładzie, zachodząca na brwi i w końcu rozchodząca się boki – różnorodność może przyprawić o zawrót głowy. Jednak tym co je łączy jest niesamowita łatwość stylizacji i naturalny, swobodny look. Curtain bang dodatkowo optycznie wysmukli twarz.

Brudny blond

Latem świetliste, mieniące się złotem odcienie blondu, jesienią – przygaszone i naturalnie wyglądające. Blond cieszy się niesłabnąca popularnością. Zmieniają się tylko jego odcienie. W tym sezonie stawiamy na te ciepłe, zwłaszcza brudny blond, połączony niekiedy z widocznym odrostem, co dodatkowo potęguję wrażenie naturalnej fryzury.

Bob

Dotychczas furorę robił długi bob, po nim przyszedł czas na krótką wersję tej fryzury. Co jest w niej takiego, że urzeka większość z nas? Jest niezwykle twarzowa i łatwa w utrzymaniu, zwłaszcza w momencie mody na „niezrobiony” look. Fryzura bob wygląda jeszcze lepiej w połączeniu z grzywką, w zależności od kształtu twarzy – w wersji mikro, na bok czy curtain bang. Sama wybierz swój typ!

Kok à la balerina

Daleko mu do baletowego perfekcjonizmu! Upięty nisko kok jest rozwichrzony i zrobiony niby w pośpiechu. To poważna konkurencka dla popularnego koka na czubku głowy. Oba warianty są niesamowicie wygodne i kobiece.

Rude włosy

Natura obdarzyła Cię naturalnie miedzianymi puklami? W tym sezonie sukces murowany i to bez najmniejszego wysiłku! Rdzawe odcienie to nieodzowny symbol jesieni. Ale to nie jedyny powód, dla którego świat mody raz jeszcze zwariował na punkcie rudości. Ta fascynacja to rezultat przesycenia modą na ekstrawaganckie, jaskrawe czy niecodzienne kolory. Dlatego też styliści fryzur czynią ukłon w stronę naturalności.

Przedziałek na środku

Przedziałek na środku wraca na wybiegi, być może zagości również na głowach Polek. Ale uwaga! To wymagająca fryzura, która uwydatnia mankamenty urody i zaostrza rysy twarzy. Możesz połączyć ją z upięciami, nie trzeba ograniczać się jedynie do rozpuszczonych włosów.

Akcesoria z lat 90.

Kontynuacja modowego romansu z latami 90. trwa! Co przyniesie nam on w tym sezonie? Akcesoria do włosów, które z pewnością pamiętasz jeszcze z czasów szkolnych! Opaska zygzak czy sporych rozmiarów klamra to tylko niektóre z hitów, na punkcie których oszalały wszystkie koleżanki z klasy i które ciepło przyjęte, znów wracają na ulice.

 

Sprawdź także

włosy niskoporowate

Włosy niskoporowate – jak dbać i pielęgnować ?

Mogłoby się wydawać, że włosy niskoporowate sprawiają najmniej problemów jeśli chodzi o ich pielęgnację. Rzeczywistość …