Sexify Sandra Drzymalska
Sexify Sandra Drzymalska | fot.: Netflix

Najciekawsze zapowiedzi na streamingach – na jakie produkcje czekamy?

Z usług platform streamingowych korzysta coraz więcej osób. Szeroki dostęp do nowych filmów i seriali oraz klasycznych, lubianych dzieł sprawia, że takie serwisy nie przestają być popularne. W bazach Netflixa, HBO Max, Disney+, czy Amazon Prime co chwilę wprowadzane są jednak jakieś zmiany. Należy pilnować nie tylko dat usunięcia ulubionych seriali, ale też śledzić, kiedy pojawiają się wyczekiwane nowości. Jakich produkcji warto wypatrywać na początku 2023 roku?

Najważniejsze produkcje filmowe

Filmy na Netflix

Jednym z bardziej wyczekiwanych dzieł, które od pierwszych tygodni stycznia można oglądać na Netflixie jest thriller pt. „Bielmo„. Produkcja z Christianem Bale’m w roli głównej opowiada o serii brutalnych morderstw w Akademii Wojskowej w XIX wieku. Od 20 stycznia na platformie będzie też dostępny koreański film science – fiction pt. „JUNG_E„. Miłośnicy komedii powinni z kolei wyczekiwać tytułu „Rodzina nie ma ceny”.

Filmy na HBO

Jakich filmów mogą wypatrywać osoby korzystające z HBO Max? W przypadku tej platformy warto zwrócić uwagę na takie tytuły jak „Men” i „Niewiniątka„. Drugi z wymienionych to skandynawski thriller, który wywołał dość duże zaskoczenie podczas swojej premiery kinowej.

Filmy na Amazon Prime Video

Na platformie Amazon Prime Video w ciągu najbliższych tygodni ma pojawić się m.in. wyczekiwana komedia romantyczna pt. „Somebody I Used to Know„. O wiele większego wyboru mogą jednak oczekiwać fani seriali. Co warto wiedzieć o najnowszych produkcjach i kolejnych sezonach?

Nowe seriale w roku 2023

Seriale na HBO Max

Pojawienie się wielu seriali nie jest jeszcze opatrzone konkretnymi datami, widzowie mogą być jednak pewni, że będą mogli obejrzeć je w tym roku. Do niecierpliwie wyczekiwanych produkcji HBO Max zalicza się 3. sezon „Euforii” i 2. sezon „Rodu Smoka„. Kontynuacji w 2023 mają doczekać się też m.in. „Biały Lotos„, „Odwilż„, „Julia” i „Detektyw„. Wszystkie wymienione produkcje gromadzą przed ekranami rzesze wielbicieli.

Seriale na Netflix

Jakich seriali wypatrywać na Netflixie? Ten serwis już w drugim tygodniu stycznia ucieszył fanów polskiego serialu „Sexify” proponując jego drugi sezon. W tym roku ukaże się też kontynuacja „Wiedźmina” oraz szósty sezon serialu „Czarne Lustro„. Ten ostatni, ukazujący fantastyczne wizje dotyczące możliwego rozwoju świata i technologii cieszy się dużą popularnością od wielu lat. Za jedno z większych wydarzeń uznana zostanie zapewne premiera 2. sezonu „Squid Game„. Na długie wieczory z ulubionymi produkcjami powinny przygotować się też osoby, które chętnie oglądały „Rojst’97„, serial „Snowpiercer„, czy popularną w ostatnim czasie „Wednesday„. Warto wiedzieć, że ostatnie dzieło zostało wyreżyserowane przez lubianego Tima Burtona i uznane za serial atrakcyjny nie tylko dla młodzieży.

Netflix zapowiada również premiery kilku seriali. W najbliższym czasie na platformie pojawią się takie tytuły jak „Różowe lata 90.”, „Sahmaran„, czy „Lockwood i spółka„. Miłośnicy miniseriali może zainteresować „Noc bez końca” lub „Śnieżna Dziewczyna„.

Seriale na pozostałych platformach

Seriale na Disney+

Ciekawe zapowiedzi serialowe przygotował również Disney+. Na platformie będzie można w tym roku obejrzeć kontynuację popularnego „The Mandalorian” oraz serialu „Loki„. Nowych sezonów doczekają się też „Gwiezdne Wojny: Andor” oraz „A gdyby…?„. Miłośnicy multiwersum Marvela z pewnością ucieszą się z nowych produkcji, takich jak „Tajna Inwazja” oraz „Ironheart„. 

Seriale na Amazon Prime Video

Jakie seriale ukażą się na Amazon Prime Video? Jednym z najbardziej wyczekiwanych dzieł będzie z pewnością 2. sezon serialu „Dobry Omen„, który powstał na podstawie książki Terry’ego Pratchetta i Neila Gaimana pod tym samym tytułem. W najbliższym czasie kontynuacji doczekają się też produkcje „Harlem” oraz „Carnival Row„. Nowe seriale, jakie będzie można obejrzeć na platformie to m.in. „The Consultant” i „Date Night„.

Atrakcyjna oferta portali streamingowych wciąż się poszerza. Dzięki wielu zapowiedziom na 2023 rok miłośnicy filmów i seriali bez wątpienia będą mieć z czego wybierać. Na uwagę zasługują zarówno głośne produkcje, jak i dzieła niezależnego kina. 

MRY

Sprawdź także

prywatny detektyw

Usługi detektywistyczne – Kto i kiedy powinien z nich skorzystać?

Każdy z nas staje w życiu przed różnego rodzaju wyzwaniami i problemami. Z jednymi bez …